Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamik hogy erzitek...

37 hetes kismamik hogy erzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Nekem mar 2 napja josloim vannak,+nagyon eg a gyomrom .,ti hogy viselitek?ki hanyadikara van kiirva?
2011. szept. 6. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én szombat óta érzem a vesztem. :) Mensi szerű görcseim vannak, fáj a derekam, keményedek mint a beton. Éjszaka semmit nem bírok aludni, van hogy 10 percenként képes vagyok felkelni pisilni. Ha éppen nem kell pisilni, vagy nem izzadok mint egy ló, akkor az agyamat járatom hogy milyen lesz a szülés, meg ilyenek. A gyomorégés nekem is előjön estére, meg zsibbadnak a kezeim is, sehogy se jó mér feküdni. Pedig lekopogom panaszmentes volt a terhességem idáig.

Elvileg szeptember 25.-én érkezik a kisfiam, első baba. 37h km

2011. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen,,gyakori pisiles estenket ,nagyon faraszto.,nekem is elso babocikam .,nekem kislanyom lesz es Szeptember 23 -ra vagyok ki irva.nekem egesz mostanaig semmi bajom se volt.,de most hogy kozeledunk a vege fele ..nem konnyu.jatszadozok a gondolatokkal,.hogy nezhet ki/milyen szulesem lesz..stb...varom is a szulest meg izgulok is.,es annyira turelmetlen vagyok mar .,annyira tartanam mar a karjaimba.,istenem!!
2011. szept. 6. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerencsések vagyunk, hogy eddig semmi bajunk nem volt egészen idáig. Lehet azért visel most meg ez a pár apróság ennyire minket. Kitartás!

Nagyon izgulunk mi is a férjemmel, annyira szeretnénk már látni, a karunkba tartani. Picit félek is, de ez természetes.

Én ma voltam dokinál, teljesen zárt vagyok, a fejecskéje se illeszkedett még be, de lent van már hetek óta. Ti hogy álltok?

Mi lesz a neve? A mi kisfiunk Levente lesz.

2011. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

orulok hogy nalatok is minden rendben ..azt sajnos nem tudom hogy zart vagy nyitott-e a meh szaj .,mert itt Angliaban ezt nem vizsgaljak.de gondolom minden okes lehet ha eddig sem volt bajom.,Jessica lesz a neve a kicsimnek .,szep neve lesz a kisfiadnak ..ha kisfiunk lett volna akkor vagy Levente Vagy alex lett volna .,..az en parom is nagyon varja mar .,annyira hogy csak a josloknal is mar korhazba akar vinni hogy szuljek.,

Mi mult heten voltunk dokinal .,detto ugyan az mind nalad.,a fejecskeje lent van .,csak meg nem illeszkedet be..mar nagyon varom ,,vigyazz magatokra es konnyu szulest .,

2011. szept. 6. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem, biztosan rendben van minden, hallottam hogy ott teljesen más az orvosok hozzáállása, mint itt. Az se jó, hogy itt lépten nyomon vizsgálnak. Ma volt a 8. vérvételem, állítólag az utolsó.

Ti is szép nevet választottatok a kislányotoknak. Könnyű szülést és egészséges szép babát kívánok Nektek!

2011. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonjuk a jo kivansagot es nektek is viszont..
2011. szept. 6. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi 24.-re vagyunk kiírva. Kisfiút várunk. Nagyon izgulunk a párommal. Első gyermekünk lesz! :) Nekem fáj a szemérem csontom. Menni alig birok néha... :S Ja, a derekamról meg aztán szót se ejtenék, borzalom! Eddig az egész terhesség problémamentes volt. Most azért már fárasztó. Nem is bánnám picit előbb jönne :)


Boldog babavárást nektek!

2011. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nyugi!!!mar nem sok van hatra ,en is csak nyugtatom magam:)gratulalok a kisfiadhoz .,hamarosan eljon a mi idonk...kivanok konnyu szulest ,es boldog babazgatast ,.
2011. szept. 10. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!