Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a 6. héttől...

Normális, hogy a 6. héttől kezdve (most 15. ) minden éjszaka, most már nappal is nagyon sokszor pisilek, de csak keveset?

Figyelt kérdés
pedig úgy érzem mindig, hogy nagyon kell pisilni
2009. jan. 21. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen teljesen normális és ahogy telik az idő egyre többet mész majd.

Az elején is már nő a méhed ami nyomja a hólyagod.

2009. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális! Hát majd még amikor a hólyagoddal focizik... :)

Mindenesetre próbálj sok folyadékot inni, nekem a terhességem közepefelé megállapították, hogy kevés a magzatvíz, de szerencsére normalizálódott amikor több folyadékot vittem be.

2009. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy ha már most ennyire nyomja, akkor mi lesz később??? Az én babómnak is a kedvenc játékszere a hólyagom. Van amikor úgy érzem, hogy na most szakadt le. Ez kellemetlen, főleg amikor mennék aludni, de folyamatosan azt érzem, hogy pisilnem kell. Bár változó, hogy mikor mennyire, most kicsit leszállt róla. :)

Minden jót és kitartást!

21 hetes kismami

2009. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eljön az az idő is majd, amikor közvetlenül pisilés után megint úgy érzed, hogy kell. :-)
2009. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! Most pisiltem... (egymás után kétszer:)
2009. jan. 21. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen az elején, aztán elmúlt úgy 16 hetesen. Most újra folyton kell (most már a baba nyomja össze a hugyhólyagom). Nem tudom, hogy normális-e, de mi rendben vagyunk.

36 hetes

2009. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!