Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi puffadásra, tehát...

Terhességi puffadásra, tehát amit a hormonok okoznak, nem valami kaja, használ valamit az Espumizal gyöngy? Szedjem rendszeresen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az első trimeszterben nagyon sokat szedtem, nem rendszeresen, de gyakran volt rá szükség.
2010. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem arra nem fog használni de néhány hét alatt elmúlik kb. két hét.


belgyógyász v. háziorvos javallata nélkül nem venném be tudom hogy lehet pocakosan is de jobb a doki vélenye.

és tud tanácsot adni a szedést illetően is.

2010. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
OK, jövő héten megyek dokihoz, 27 hetes vagyok, szóval nem az első trimeszteri puffadásról van szó...
2010. dec. 15. 08:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szedtem, sztem nem sokat használ, én ugyanúgy puffadtam a szedésekor is mint előtte, egy idő után le is álltam vele. Ki kell próbálni, hátha nálad működik.
2010. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én végig puffadtam, akármit ettem, és nem tudtam ellene mit tenni. Sajnos nagyságrendileg többet is pukiztam, nemcsak a hasam feszült, azóta is sokszor felemlegeti a párom azt az időszakot...
2010. dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!