Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion D100 írt fel a dokim....

Klion D100 írt fel a dokim. Most vagyok 27 hetes. Előfordult nálatok enyhe vérzés a kúp használata közben?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 36 hetesen volt ez a gyógyszer felírva, de én nem tapasztaltam vérzést. Mennyire véreztél? Nem lehet, hogy egy picit megsértetted a kúppal a hüvelyedet? Elég vacak a formája, én úgy helyeztem be, hogy egy picit megnedvesítettem az ujjamat és a vastagabb végével befelé.

Üdv

2009. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is meg szoktam nedvesíteni. Arra gondoltam ,hogy a nyálkahártyát irritálhatja, mert eléggé kiszárított. Én erre gondoltam de félek, nehogy komolyabb legyen a háttérben.
2009. jan. 21. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.Előző vagyok. Ha nagyon aggódsz, akkor menj vissza a dokihoz, vagy hívd fel. És kérdezd meg őt. Hátha másik gyógyszert ír.
2009. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, lehet, hogy bemegyek az ügyeletre. A dokim nem ad telefonszámot sajnos.
2009. jan. 21. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is kaptam a terhesség alatt Kliont és nekem is volt kis vérzésem, rózsaszínes folyásom. Én is nagyon megijedtem és bementem a kórházba. Megnéztek ultrahanggal és meg is vizsgáltak, de azt mondták minden rendben van és hogy ettől a kúptól elő szokott fordulni. Úgyhogy ne izgulj, nincs semmi baj, de ha úgy érzed nyugodtnak magad, akkor menj be az ügyeletre.

Boldog babavárást!

2009. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is most használtam és nekem is volt véres/rózsaszínes folyásom. Megijedtem,de a dokim azt mondta normális. :)

Ne félj,nem lesz gond.

Jó egészséget!

2009. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Én a 31. hetet töltöttem. Nekem felhívta a figyelmemet a doki, hogy éghet tőle a hüvely, illetve a folyást is megváltoztathatja, úgyhogy ne parázzak, ez normális. A kérdés az, hogy ez mennyire erősen jelentkezhet. Én most tartok a 2. kúpnál, még semmi extra, de hát még van 8 :))

Valahol azt olvastam, hogy inkább nézzék az embert a terhesség alatt hisztis tyúknak, minthogy valami tényleges probléma legyen...

2009. jan. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem az 5-ik kúp után jelentkezett. De elmentem aznap az ügyeletre, és azt mondta a dokim, hogy hagyjam abba.
2009. jan. 29. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!