Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama akinek...

Van olyan kismama akinek "húsundora" van?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vegetáriánus. A terhességem előtt sem voltam valami nagy húszabáló,de rendszeresen ettem húst. Mióta terhes vagyok valahogy nem igazán megy. A felvágottak még csak-csak, de a főtt-sűlt húsok nem nagyon. szinte minden nap főzök mert a párom viszont igényli a húst. Néha kezdek aggódni,hogy a babámnak nem lesz baja,ha nem eszek elég húst?

25 hetes kismama


2009. jan. 21. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképp egyél húst.Nem kell nagyon zsirosnak lennie.Inkább csirkemell,pulyka STB. De a kismamáknak terhesség alatt megváltoznak az érzékszervők több dolog van amitől undorodnak pl.:szagok,izek stb
2009. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én is megundorodtam pár kajától, valamire meg nagyon ráálltam, a húst konkrétan jelenleg nyers formájában nem tudom elviselni. múltkor próbáltam csinálni, és a férjemnek kellett befejeznie, mert egyszerűen nem bírtam a szagát - csirke volt, az még nem is olyan vészes.

viszont sülve-főve szeretem.


viszont mindenképpen próbálj meg enni, mert sok értékes dolog van benne, főleg a fehér húsokban - csirke, hal.

üdv, 38 hetes kismama

2009. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 hetes vagyok . Soha nem voltam vegetáriánus de már nyolc hónapja rá sem birok nézni a sült vagy a főtt husra. Már a szagátol is hányok. Remélem a terhesség után ez majd elmullik.
2009. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnyugtat, én gyakorlatilag az összes főtt kajával így vagyok! Szívem szerint gyümölcsön, szendvicsen és kalácson élnék!

Állandóan émelygek - hányás nélkül és még csak 7 hetesek vagyunk... Remélem fog változni az "izlésem", mert gyakorlatilag minden más kaja fogyasztása az előbb felsoroltakon kívül, kín-szenvedés! :-(

2009. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3.válaszolónak: mondtad az orvosodnak? mit szólt hozzá?Vagy a védőnő?
2009. jan. 21. 19:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A 3. vagyok azt mondták nem gond mert szedem a vitaminokat és a baba már igy is 3200 körüli sulyú. Sok zöldséget gyümölcsöt eszünk.
2009. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, én is így voltam, hónapokig rá se bírtam nézni. Egészséges, 3,8 kg-os kislányom született. :-)

Hallgass a testedre, tudja, mire van szüksége.

2009. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor voltam így mikor a kisfiamat vártam. Én is főztem minden nap állandóan hányingerem volt közben, főleg a pörkölttől, és a sült húsoktól. A terhesség végére elmúlt, és azóta is eszem megint rendesen.

Egészséges 1 éves kisfiam van.

Egyébként érdekes dolog ez, mert a két terhességem alatt teljesen más ételeket kívántam.

2009. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Az első három hónapban nem tudtam húst enni, azonnal rosszul voltam, minden mást megbírtam enni, csak azt nem. Nagyon rossz volt, de mára javult, annyira, hogy tudjak enni...

2009. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első három hónapban, folyamatos rosszullét miatt alig ettem valamit. Ugy voltam vele, hogy teljesen feleseges ennivalót csinálnom a munkahelyre, mert nem biztos hogy megeszem, így mindig azt, amit útközben megkívántam, megvettem. Aztán most odáig jutottunk, hogy 29 hetes vagyok, inkább gyümölcsöt ennék gyümölccsel, de gyomrom egyfolytában ég, és így még nehezebb. Egyre kevesebbet eszek :-S A prücsköm meg nő, mint a bolondgomba.

Vitamint szedek!

2009. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!