Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen vérezgetek. Mitől...

21 hetesen vérezgetek. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Volt nektek olyan, hogy terhesség közben, nem erősen, de vérezgetettetek? Kicsit barnás, néha kicsit véres váladék távozik.Kórházba vagy sztk- ba kell menni ezzel?
2010. dec. 17. 13:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális:(((Azonnal doki!!!!!
2010. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Barátnőm volt így. Telefonon megkérdezte az orvosát, aki rögtön azt kérdezte tőle, hogy volt-e szex az elmúlt 24 órában, esetleg nem most menstruálna-e ha nem lenne terhes.

Esetleg e méhlepényed lehet alacsonyan tapadva, ami veszélyes, de az állítólag erős vérzéssel jár. Szerintem mindenképp megér egy telefont az orvosod felé! Jó baba várást!

20 km

2010. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Ugye már felhívtad az orvosod h bemész hozzá ??????


Értesíts minket hogy mi volt!!!!!!Remélem minden oké Veletek!

2010. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Nincsen dokim:-(((((((

Épp dolgozom:-( Kb két három napja van ez a dolog, nem is vér inkább rózsaszínes váladék, de nem egész nap, csak egy- egy alkalommal naponta.ha nem múlik bemegyek a kórházba, de múltkor sem látott el az ügyeletes orvos.

2010. dec. 17. 14:00
 5/34 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy hívd fel a dokid.Ha nincs választott, akkor azonnal irány a kórház!!!!
2010. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Ne nézegesd, hogy múlik-e vagy sem!Mindenképp menj be a kórházba amint tudsz!
2010. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Bemegyek, de mit tegyek ha megint nem látnak el?????
2010. dec. 17. 14:04
 8/34 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Nincs mire várni!!!!!!!Olyan nincs ,hogy nem látnak el!Ez nagy bajra is utalhat.Nagyon vigyázz magadra.És írj ,hogy mi van veletek!!!
2010. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Ne sztk-ba

Szülészeti osztály, tehát kórház, terhes ambulancia, egy terhesség alatti vérzésést, mert akármilyen szinű, az vér, el kell, hogy lásson az ügyeletes orvos

Javaslom 1-2 napi cuccot vigyél magaddal, mert hétvégére biztos benn tartanak.

Irj, ha haza értél

2010. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Mindenképpen írok majd hogy mi volt. Este tudunk csak bemenni, vagy holnap. Rosszúl nem vagyok, nem fáj semmim.A baba is szépen rúg.
2010. dec. 17. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!