Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kértem beutalót a háziorvostól...

Kértem beutalót a háziorvostól a 3. laborra. De az asszisztens figyelmetlen volt, és megint a 2. -ra adott (amiben a terheléses cukor van). Szerintetek így is megcsinálják a vérvételt? Vagy vissza kell mennem másik beutalóért.

Figyelt kérdés
Azért problémázok ezen,mert nem 2 percre van a doki,és elég körülményes a másfél éves kislányommal elmenni.
2010. dec. 17. 13:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki nem tud segíteni?Ilyenkor mi a teendő?
2010. dec. 17. 18:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem csak azt a vizsgálatot végzik, amire beutaló van-az után kapják a pontot-szóval, hogy segítsek is, nem lehet, hogy felhívd őket, mármint a házidokit és egyeztess vele?Mondjuk írja meg, hogy csak odamenj és elhozd?Vagy kérdezd meg, hogy a terheléses elhagyásával ua. a vérvétel van még?Szóval telefon!
2010. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,én is ezen gondolkoztam.Ááá,az a ... asszisztens.Még vissza is kérdezett,hogy a 3. nagy laborra kell?
2010. dec. 17. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, nem irigyellek, de próbáld így elintézni, nehogy a laborban azt mondják, hogy sajnálják...

Minden jót!

2010. dec. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!