Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt már 4 keresztes...

Kinek volt már 4 keresztes CUKOR a vizeletében?

Figyelt kérdés

Most voltam a cukorterhelésen, és a vérből mért cukrom az jó, határértéken belüli, de a vizeletemben 4 keresztes cukor jelent meg...

Annyit mondott a doki, hogy ez azt jelenti, hogy a vizeletben azért lett ilyen magas a cukor, mert a 2 óra alatt nagyon magasra mehetett a cukrom, és a 2. óra végére a vérből már nem volt magas.


2011. szept. 29. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
normalis esetben a vizeletben nem lehet cukor. tovabbi vizsgalatok szuksegesek,
2011. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ez nem volt valami hasznos válasz. Tudom, hogy nem lehetne cukor, ezért is tettem fel a kérdést...
2011. szept. 29. 10:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk orvosok, kérdezd meg a dokidat vagy legalább a védőnődet, mert ez tényleg nem jó!
2011. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hm... már ezen TÚÚÚÚL vagyok. TAPASZTALATRA VAGYOK KÍVÁNCSI!!!!!!!

Hogy valakinek volt e ilyen, vagy javult e vagy rosszabbodott e.

Azért nem kell mindenkit tininek nézni, hogy ezzel nem megyek orvoshoz.

Egy síma egyszerű tapasztalat érdekel, más emberektől.

2011. szept. 29. 10:38
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Miért kell agresszívnek lenni és kiabálni azokkal, akik segíteni akarnak? És azt se feltételezte egy válaszoló se, hogy tini vagy, vagy nem mész orvoshoz.

Ezt a kérdést már egyszer feltetted, szó szerint. Akkor se sikerült többet megtudni, mert tényleg speciális dolog, tényleg csak orvos ért hozzá, és ezek szerint más még nem járt így az itt válaszolók között.

Remélem, hogy lesz, aki segíteni tud saját tapasztalattal is. Érdemes otthon is csinálni vizelet tesztet, lehet, hogy egyszeri alkalom volt, és nincs is semmi gond.

Boldog babavárást!

23+5 hkm

2011. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

elso valaszolo vagyok

Milyen utalatos vagy, kedves kerdezo. nincs tapasztalatom szerencsere az ugyben, de gondoltam, mivel ORVOS vagyok, megprobalok segiteni, de az ilyen arrogans es irritalt embereknek kar is...szoval, ha ilyen nagyokos vagy: tovabbi vizsgalatokra lesz szukseg, mert ha a a vercukorszinted a 2 ora alatt normalizalodott(ugy ertettem a szovegedbol, hogy a TTGO teszted normalis eredmenyt hozott)= nincs terhessegi diabeteszed, akkor a veseddel van gond, glomerulusaidban filtralodik a cukor, ami eleg nagy baj, jelenthet terhessegi toxemiat, glomerulonefritist vagy egyeb akut/kronikus veseproblemat. de erre itt senki sem fog neked valaszt adni, mert nem egy tipikus eset...szoval, a 4 keresztes cukor a maximum a vizeletben, en nem ulnek ilyen nyugodtan es piszkalnam aki itt valaszolgatni akar, hanem elmennek egy nefrologushoz. nem fog magatol elmulni...

2011. szept. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
es termeszetesen eloszor meg kell ismetelni az egeszet, mert eleg ellentmondasosak az eredmenyeid, nehogy egy egyszeru laborhiba alljon a hisztid mogott...
2011. szept. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mekkora egy pöts vagy kedves "orvos"..

Én vagyok ellentmondásos?

Te vagy a hanyag!!

Kérdeztél bármit is, mi miért van, vagy hogy lesz e, és mikor kövi vizsgálat, amire mennem kell?

Ha te valóban orvos vagy, amit nagyon nem hiszek el, mert nem a gyk-n ülnél, és észt osztogatnál, akkor előbb kérdeztél volna, aztán mondasz "diagnózist".

Aki ilyen az emberekkel, mint te, az nem hogy orvosnak ne menjen, de csinálja azt, mint te, üljön a gépe előtt, és kerülje az embereket.

Te foglalkozol gyógyítással?

Naaaa, ez vicces....

Kedves doktor(úr)!

Akkor most leírom, hogy mi áll a felállított vese diagnózisod mögött.

A szüleim (mindkettő) cukros- ez elég önmagában is.

Én pco-s vagyok, inzulinrezisztenciával.

Eddig szedtem rá cukorgyógyszert, de a baba miatt ugye nem lehet.

Ez a vizsgálat a 16. héten történt, mivel a veszélyeztetetteket előbb terhelik, mint az átlagot.

Szóval több doki szerint a diagnózis: vérből nem magas a cukrom, az rendben van.

Vizeletből pedig azért, mert a 2 óra alatt felmehetett irtó magasra a cukrom, így volt ez kimutatható.

A védőnő is nézi havonta, soha nem volt vele gondom.

Megyek jövőhéten is méretni, meg utána is.

Szerintem még most hagyd abba az orvosit, és pláne e fogj magán praxisba, mert kiirtod az embereket...

2011. szept. 30. 08:32
 9/12 A kérdező kommentje:

Valamint a kérdés nem arra irányult, hogy : hééé, én ülök a popsimon, és várom, hogy diagnosztizáljanak a gyk-n!!

Hanem tapasztalatra lett volna szükségem, de öcsém, te akkor vagy orvos, amikor én...

Ha orvos vagy, látnod, tapasztalnod kellett volna olyat, mint ami velem előfordult, és azt írtad volna, hogy ebben az esetben mit tapasztaltál.

Nem vagyok tini, sem felelőtlen. A vzsgálatok eddig is megtörténtek, és ezután is meglesznek, mert féltem a babámat, akivel VESZÉLYEZTETETT VAGYOK.

És az a bicskanyitogató, ahogy te álltál hozzám, hogy menjek újabb vizsgálatokra!!

Számomra ez természetes!!

Bár belátom, itt a gyk-n ez nem az....

2011. szept. 30. 08:36
 10/12 anonim ***** válasza:
VAlakinek nagyon elgurult a gyogyszere...azert tobb tisztelet illetne meg azt aki valaszolni probal.
2011. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!