Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy fel tudjam...

Mit tegyek, hogy fel tudjam dolgozni a terhesség megszakitást?

Figyelt kérdés
az anyagi helyzetünk nem teh kell!ette lehetővé hogy megtartsuk a bébinket mert nem tudtunk volna megadni neki és a párom lányának és az én fiamnak mindent ami a normális gyerek korhoz
2007. máj. 27. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Amikor a döntést meghoztad a baba sorsával kapcsolatban,akkor a szerint döntöttél amit helyesnek véltél.EZ az amit soha ne felejts el és mindig tartsd szem előtt,hogy TE helyesen döntöttél.Keress egy embert akinek elmondhatod ami fáj akinek a vállán kisírhatod magad,aztán ne nézz vissza és ,főleg NE sajnáltasd magad tovább,mert a másik két gyermekben azt az érzést fogod kelteni,hogy ők a hibásak és és miattuk rossz most minden,holott éppen értük hoztál egy nehéz döntést.
2007. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Szerintem mindenképpen jól döntöttél, döntöttetek. Én is úgy gondolom, hogy csak akkor szabad gyerkőcöt vállalni, ha mindent meg tudtok neki adni, amit szükséges. Ne legyen gond, ha egy cipőt, ruhát kell venni neki. Szerintem az lebegjen a szemetek előtt, hogy a meglévő két gyereknek a lehetőségetekhez képest mindent megadtok, és nem kell hiányt szenvedniük egy új jövevény "miatt". Aztán ki tudja, mit hoz a jövő? Fel a fejjel....

2007. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Tudod nekem is azt mondták, hogy a terhességmegszakítás bűn és ne is gondoljak rá. Viszont nekem az első babám 3 nappal a születés után meghalt. Azt mondták, hogy ha a 2. is ilyen beteg lesz, akkor meg kell szakítani a terhességet. Vannak olyan esetek, amikor muszáj megtenni. Ha világra hozod a babádat, akkor mindannyian nyomorogtok. Szerinted az jobb lett volna? Nem hiszem. Inkább vigyázz a két gyermekedre és fel a fejjel. Csak nézz rájuk, és gondolj arra, hogy őket is elveszíthetted volna, de te nem ezt választottad. Sok boldogságot nektek!
2007. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.


Hogyan dolgozhatná fel az ember, hogy előre megfontoltan kioltott, kioltatott egy másik emberi életet. Egy kis pici kezdődő életet, aki semmi mást nem vár el a szüleitől, csak szeretetet és törődést. Védekezni sem volt lehetősége, csak némán sikoltani az "édesanyjához", hogy kapjon egy lehetőséget élni.


Méghogy anyagi okok miatt volt rá szükség és nyomorogni kellett volna miatta! Ugyan már!!! Szánalmas! Egy SZÜLŐ az utolsó falat kenyérről is lemond a gyermeke javára, nem pedig megöli azt, hogy ő jobb módban élhessen.


Nagyon sok gyermektelen házaspár mindenéről lemondana, hogy egy kis pici lelket kaphassanak és nevelhessék szeretetben. Sajnos nekik nem adatik meg. Aki megkapja az élet ajándékát az pedig túl könnyen eldobja.


Pedig élet és halál felől csak az Isten dönthet.

"Aki hisz Istenben, az hiszi azt is, hogy Isten nem hagyja magára az embert, és erőt ad ahhoz, hogy a gyerekeit felnevelje."

2007. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem lévővel.Hisz a törvény írja meg,hogy annak a picinek joga lett volna élni.
2009. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!