Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen gonoszak az emberek?

Miért ilyen gonoszak az emberek?

Figyelt kérdés

Tavaly januárban volt egy vetélésem (20,hét után).

Szóval már mindenki tudott a babáról, most ismét terhes vagyok, januárban fogok szülni, szóval vetélés után 3hónapra estem teherbe(nem tervezett baba, egyszeri "balesetből" csúszott be.) Amit nem bánunk, 37hetes vagyok, minden rendben van a picivel.

Bárki aki meghallja hogy terhes vagyok, felelőtlennek néz, nem érti miért.... Fejeket vágnak és hasonlók, mért ilyenek az emberek? Annyira örülök hogy lesz egy egészséges pici babánk, de mindenki ellenséges vele szemben.

Nem én vagyok az első aki ilyen gyorsan újabb babát vállalt, miért az mások számára a természetes hogy ilyen esetben elveteti a picit??

Nekem meg sem fordult a fejemben...


2010. dec. 20. 17:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
:( Mert sok ember gonosz és nem foglalkoznak mások érezéseivel...Ne foglalkozz velük...a lényeg az,hogy te és a családod boldogok vagytok:)
2011. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!