Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér? Tényleg lehet terhese...

Aranyér? Tényleg lehet terheseknél?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok és pár napja fáj a popom!Olvastam hogy terhesség alatt elöjöhet aranyér!Van itt olyan aki biztosan tudja hogy van volt neki?Mik voltak a tünetei?És szülés után elmult?
2011. máj. 10. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülésnél jött ki. Azt mondják az a gyakoribb. De lehet már a terhességtől is, hiszen a nagyobb méh mangást csinál az altestedben.
2011. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt, Sperti krémet használtam rá, az elmulasztotta. Szülés után meg nem jött ki. (8hós kislány anyukája)
2011. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a terhesség előtt nem volt, alatta jött ki, mert egy időben nehezen tudtam elmenni wc-re, valószínű, hogy akkor. Szüléskor hogy mi lesz, azt még nem tudom, de remélem nem jön ki. 36 Hkm
2011. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 35. héten jött ki. De egyáltalán nem olyan vészes, mint gondoltam, szinte alig veszem észre.

Úgy kezdődött, hogy viszketett két napig, aztán egy kis borsónyi eret lehetett kitapintani kívül. Puha és bőrszínű, nem vérzik. Fájdalomnak nem nevezném eddig.

Ez is csak egy visszér a súly miatt talán.

Én Hemorid kenőcsöt használok rá, nem súlyosbodik egyelőre, remélem, szülésnél sem lesz rosszabb.

:-)

38 hkm

2011. máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bedurvulna lehet rá Detralexet szedni, vagy Venuruton kapszulát. Az aranyér is visszér. Mastu, Sperti kenőcs, körömvirág kenőcs is jó rá.Engem régóta kísért, most is épp múlik 32hkm
2011. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a välaszokat!Ezek a kremek amiket irtatok mind hasznälhatok terhesseg alatt?szoltatok a dokinak rola?
2011. máj. 11. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:

én vagyok a sperti krémes :)

szóltam a dokinak, meg a védőnőnek is. ők ajánlották, de a tájékoztatóban is benne van hogy lehet használni. nekem is kb a 35.héten jött ki (mert nehezen ment a kakilás)

miután meg megszületett a lányom a kakilás is rendben és ki se jött azóta

2011. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!