Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik légzésfigyelőt ajánlját...

Melyik légzésfigyelőt ajánljátok jobban? Angelcare vagy Baby comtroll? Mert hallottam sok olyat hogy valamelyik típus sokszor ok nélkül bejelez.

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 13:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkpr én is Angelcare mellett döntök. Mert venni mindenképpen veszek a kérdés nem az volt:),csak a típusban nem voltam biztps! 34 hetes kismama
2009. jan. 23. 16:01
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valakinek sosem volt rá szüksége nagyon szép és jó dolod, de...

De nem biztos sajnos, hogy neki vagy másnak egyszer nem a babója életét menti meg.

Nem tartom pénzkidobásnak, ezer más dolgot inkább annak tartok, aki meg sznobnak tartja azt az embert, anyát, aki mindent megtenne a kisbabájáért arról meg van a véleményem.

Mi angelcare-t vettünk, sokan dícsérték!

Minden jót!

2009. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!