Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok,...

21 hetes kismama vagyok, ilyenkor be lehet adatni még a h1n1- et? Ti beadatjátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt javasolta a nőgyógyász, hogy ne adassam be. Szerintem amúgy az egyik doki ezt mondja, a másik azt.
2010. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én 28 hetesen adattam be.


35hKm

2010. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én nem adatnám be. Ez business! Tudják, hogy a kismamákat nagyon jól lehet ilyenekkel ijesztgetni és manipulálni. Amúgy pont most hallottam, hogy elkezdtek vizsgálódni, mert összefüggést látnak számos olyan kismama 18-20. hét körüli vetélése között, akik Fluvalt kaptak... (Persze, ezt nem verik nagydobra)


Amúgy ezeknek a vírusoknak mindig újabb variánsa jelenik meg, így a tavalyi oltás valószínű, hogy nem véd meg az idei mutációtól... És köztudott, hogy a nyakukon maradt rengeteg oltóanyag, amitől nyilván szabadulni szeretnének...


Nem ijesztgetni szeretnélek, de ezek sajnos tények...

2010. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot !
2010. dec. 22. 21:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Én beadattam, mert az én nőgyógyászom az a típus, aki szerint tanácsos.

A 33. héten kaptam meg, most a 37. hétnél tartok és semmi bajom nem lett azóta sem.

A kombináltat kértem, amiben van idei sima influenza és a tavalyi H1N1 oltóanyag is. (Tavaly csak sima H1N1-et kértem.)

Kismamáknak ezek az oltások amúgy ingyen vannak, úgyhogy nem tudom, mi benne a biznisz, ahogy egy másik kommentelő írta.

2010. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én tavaly adattam be, akkor voltam 22 hetes kismama.

Engem akkor nagyon megnyugtatott, mert ugye akkor elég nagy mizéria volt, és már totál ideg voltam a betegség gondolatától is. A nőgyógyászom is kérte, oltassam be magam.

A kisfiam azóta lassan 9 hónapos, egészséges, vidám baba.

2010. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem oltatok. Soha nem is oltattam magam influenza ellen, és gyerekkoromban voltam utoljára influenzás. Mindezt úgy, hogy óvodában dolgozom. (Mondjuk most épp nem :) ) A business-ről csak annyit, hogy semmi sincs ingyen, attól, hogy Te nem fizetsz érte... A kismamáknak, időseknek stb. a tb fizeti az oltást, nem a gyártó cég jótékonykodik...
2010. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hülyaségnek tartom az egész oltást és járvány mizériát. Tavaj sem volt járvány. Körzeti nővér vagyok, mindennap kell jelenteni az ANTSZ-nek a beteg forgalmat és az influenzás megbetegedést. Megsúgom, eddig egy influenzás sem jelentkezett.
2010. dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem!Egy sima infulenzába is meg lehet halni,ha kismama vagy ha nem.Ez jó üzlet.Egyébként érdekes mód nincs járvány,de a hiradóban már ijesztegetik a kismamákat.
2010. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is tavaly 1
2010. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!