Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. hétben vagyok este zuhanyo...

37. hétben vagyok este zuhanyozásnál fehéres halvány sárgás váladék távozott. Lehetett nyákdugó?

Figyelt kérdés
létszi irjatok köszi.
2009. jan. 24. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de azért nem teljesen biztos. De ne izgulj, attól, hogy a nyákdugó elment, még hetekig benn maradhat a babóca. De ha megszületne is, már elég érett a kinti életre. Akárhogy is, a finisben vagy. Szinte irigyellek, én 6 hónapja szültem, de olyan szép emlék! Kívánom, hogy neked is életed legnagyobb csodája legyen! Sok boldogságot!
2009. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm ,február 7. ére vagyok ki irva és nagyon izgulok ,hogy milyen lesz első babám.
2009. jan. 24. 21:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Amugy neked is gratulálok és sok egészséget kivánok
2009. jan. 24. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyákdugó kocsonyás, zselé szerű, kékeres, vagy pirosas. Nekem szokott lenni halvány sárgás folyásom, amit rendszerint a wc papíron látok. Lehet, hogy te is egy nagyobb mennyiségű folyást "kaptál el" zuhanyzás közben.
2009. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!