Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhal a magzat, akkor azt...

Ha elhal a magzat, akkor azt mennyi idő múlva ill. miből lehet észrevenni?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok, jövő héten megyek ultrahangra, csak annyian azzal ijesztgettek, hogy a 12 hetes ultrahangon vették észre, hogy nem él a baba. Nincs semmi panaszom, sem görcs sem vérzés, a melleim ugyanúgy feszülnek. Más is küzd ilyen félelmekkel?
2010. dec. 26. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van,, én sem vettem észre. Semmi jele nem volt, csak az UH-n mondták. :(De nem értem miért gondolsz ilyenekre?? Van okod rá?
2010. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmi okom rá, csak annyi, hogy valaki felidegesített, és azóta nem bírom kiverni a fejemből. 10 hetesen voltam utoljára uh crl 28mm-es, mozgott keze lába, dobogott a kis szíve, minden rendben volt.

Mielőtt megállapították a bajt, mikor voltál orvosnál, akkor minden rendben volt?

2010. dec. 26. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolj ilyesmire nem szabad! Minden rendben lesz ne stresszelj mert azzal csak ártasz.
2010. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, hogy szerdai napon mentem a 12. hetesre, és hétfőn ment egy barátnőm szintén a 12. hetesre, (1 nap eltérés volt a javamra a terhességeink között)..Nos neki akkor vették észre, hogy nagyjából 9 hetesen elhalt a babája...annyi tünete volt, hogy elmúltak a tünetei, de gondolta, csak jobban van, hiszen a pocakja gyönyörűen növekedett...na én hétfőn délután már be is magyaráztam magamnak, hogy jajajajaj tuti velem is ez lesz és jaj...már "temettem" szegény kicsikémet...és akkor fogtam magam, addig hergeltem saját magam, míg délután útra keltem, és vettem egy magzati szívhang figyelőt...:D Életem legjobb döntése volt..hatalmas kő esett le a szívemről mikor megtaláltuk a manócskát vele:D Aztán persze másnap nem lett meg, mert elbújt a drága, és a kütyünek csak 5cm-es a hatósugara...na akkor megint agyvérzés, sírás, hiszti...a 12. hetes uh-n pedig minden tökéletesen rendben volt...ugrabugrált a baba:D a szíve csodásan dübörgött(és azóta is csinálja mindkettőt, az ugrálást olyan lelkesen, hogy már érzem is;) )...szóval nyugodj meg! Tényleg! Azért mert mással megtörtént, nem biztos, hogy rögtön veled is fog! Légy optimista!

Amúgy nekem sincsenek tüneteim...maximum annyi, hogy leszakad a mellem...az első 12 hétben nem tudtam megenni a húst meg a sajtot, de már ezek is jól mennek...ja és az álmosságom is javul már:D Szóval ízi:D Rendben lesz a kis drágád, drukkolok!


14+3 hkm

2010. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!