Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fog lezajlani a szülés?...

Hogy fog lezajlani a szülés? Március 20-ra vagyok kiírva, de nagyon félek tőle! Veszprémiek vannak itt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokat segített a szülésre felkészítő tanfolyam, meg az intézménylátogatás (ami most nem lehetséges általában, legalább is itt Szegeden nem, de én még időben, a látogatási til. előtt mentem), ha véletlenül el tudsz jutni, mert nem idegen a szülőszoba, pihenő, gyermekágyas osztály annyira. Szerintem ezt senki nem fogja tudni általánosságban elmondani neked. Én sok szüléstörténetet olvastam az anyaleszek.hu-n és néztem a szülésről videókat is (csak egy-kettőt), bár ezt nem mindenki bírja. 35 hetes kismami
2009. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van választott orvosod, (pl Bagarus isteni doki, baromi jó orvos, és nagyon jól kezeli a mamikat lelkileg is támogat)? Tudsz vele beszélgetni a szülésről? Vagy a védőnőd? (Tudom van egy kettő aki bunkó, de van nagyon rendes is.)

Úgy tudom Veszprémben nincs szülőszoba látogatás, lévén egy nagy teremben egymás mellett három nő szokott szülni. (Na ja, még jó, hogy a belső részen voltam) A vajúdó meg 5 ágyas.


Ha gondolod, akkor írj privit bombikem@indamail.hu és beszélgethetünk, vagy a hoxa.hu veszprémi kismamák rovatban megtalálsz :)


Egyébként boldog babavárást és no para. Ha már benn van valahogy ki fog jönni :)

2009. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Én veszprémi vagyok, tavaly szültem és most februárban is fogok.

Ha kérdésed van, nekem is írhatsz nyugodtan emailt.

Nekem pozítívak az élményeim, pedig elsőre teljesen ismeretlenül mentem. Persze van egy-két goromba orvos, de általában normálisak és a szülésznők, csecsemős nővérek meg mind nagyon kedvesek és segítőkészek. Szerintem.

2009. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó a csecsemős nővérekről nekem is megvan a véleményem, de egyáltalán nem jó :( Sőt...
2009. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Szia.Én is veszprémi vagyok és itt is szültem 2008 augusztus végén.Nekem volt orvosom(Dr.Bagarus Sándor),nagyon aranyos,lelkiismeretes és jó kedélyű doki,sajna nem nála szültem,(mert megfogadni nem lehet),ügyeletesnél szültem(dr.Orosz Tamás)volt bent,nincs rossz tapasztalatom,én is paráztam,de végül nem volt mitől félnem.Kedves volt a szülésznőm,akit kifogtam,a csecsemősök között vannak nagyon arik és unszik is:(.Nincs érzéstelenítés,gázt lehet szívni,ha az apás szobába mentek,ott lehettek kettesben a pároddal az utolsó órákban(8cm-nél hívják be az apukát).Bemész,megvizsgálnak,átöltözöl és irány a vajúdó,ott 2óránként NST és vizsgálat,hogy haladsz,aztán kapsz beöntést,nálam itt gyorsultak fel az események,és innen már durva volt,de megérte.Szülés után,megszopiztatod a babát,még 2órát megfigyelnek és irány az osztály.Másnaptól veled lehet a baba,ha akarod egész nap.3napot kell bent lenni,ha császár volt akkor 4nap.Ne félj,nem lesz semmi gond.Könnyű és gyors szülést.

Ha vmi eszedbe jut szivesen segítek a ha tudok.A szülésfelkészítő,tényleg jó,érdeklődj,hogy mikor van a kórházba és menjetek el.

2009. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan nem Veszprémben, hanem Pécsen fogok szülni, de egy idős terhesek vagyunk, mert én márc. 23-ra vagyok kiírva. Ha gondolod, priviben beszélhetünk.
2009. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Én márc. 25-re vagyok kiírva és szintén Veszprémben fogok szülni. Remélem sikerül időben beérni Zircről:)

Szerintem nem érdemes már most ettől parázni, a dokik úgyis mindent megtesznek amit csak tudnak.CSak annyit remélek,h nem gáspár levente lesz bent,m ő az uh-n is eléggé goromba volt és semmi segítőkészség nem volt benne.A szülőszobának viszont nem örülök,h 3-an 4-en kell bent lenni....remélem amikor mi szülünk,akkor nem lesz senki:)

Ja és hallottam,h azóta van vajúdó labda.

2010. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Sajna ne reménjkedj mindig tele a szülőszoba szinte az egész megyéből ide kell jönni. Labda meg 1 db van
2010. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!