Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy a 12 hétben már...

Normális hogy a 12 hétben már kevésbé van hányinger, és hasonló kismamás tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy miss ab műtétem júniusban. MOst újra babás vagyok:) 11+3 napos vagyok most, és tegnap nem volt semmi bajom sem. Eddig majdnem minden nap, főleg ebéd után folyamatosan morgott a hasam. Ugye nincs baja a babának? szerdán megyek UH-ra. NAgyon várom már.


2009. jan. 26. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A legfontosabb hogy megnyugodj! A babádnak egész biztos nincs semmi baja! Teljesen normális, hogy csökkennek a várandóság kellemetlen tünetei a 12. héten. Én ekkor már újra tudtam kávét főzni a férjemnek reggel:)


Egy kis türelem és újra mindennaposak lesznek a várandósággal együttjáró dolgok, mint például a babád mocorgása!


Szép várandóságot kívánok Neked!


Üdv: egy 37 hetes kismama

2009. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is missed ab után várom a babámat. Nekem a 11. héten elmúlt a hányingerem, és egyéb kellemetlen tüneteim. Már 37 hetes vagyok!

Kitartás, minden jót szerdára! :-)

2009. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi szépen. Igen próbálok megnyugdoni. Megegyeztünk a férjemmel, hogy nagyon kafa kiskölyök és nem lesz semmi baja. De akkor néha eszembe jut a nyári "élmény". De talán ez így normális.

Sziasztok és nektek is szép babvárást

2009. jan. 26. 09:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ez teljesen normális, de aggódj. Ezek a panaszok igazából a HCG termelődésével vannak összefüggésben, aminek szintje csak a 12. hétig emelkedik.
2009. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Adri baba ***** válasza:

Minden terhességnél máshogy jönnek a tünetek nekem 1 hétig tartott a hányás,azóta semmi bajon,a babám meg makk egézséges az rúg kapál :)


20hetes kismama

2009. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell mindig mindent elhinni, amit mások írnak. Mármint elhinni el lehet, de nem abból kell kiindulni. Van akinek egész terhessége alatt vannak tünetei, van akinek csak a 12. hétig, van akinek egyáltalán nincs. Nekem például szinte semmi bajom nem volt (eddig), néha egy-egy nagyon enyhe hányinger. Pedig három babám van, és azt mondják, minél többen vannak, annál erősebbek a tünetek.

Hármasikres kismama

2009. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy nem sokáig tartott ez az időszak.Én sajnos amíg meg nem mozdult 4hónapig mindig hánytam mindentől,főleg az étel szagtól.Kritikus volt.Üdv36hetes kismama.
2009. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, biztosan nincsen semmi baja a kis pocilakónak. Én összesen 2 hétig(10-12. hétig) hánytam, émelyegtem, mondjuk azt egyfolytában:)

Boldog babavárást!

2009. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!