Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell (legkésőbb) felfoga...

Mikor kell (legkésőbb) felfogadni az orvost, hogy elvállalja-e a szülést. Egyáltalán érdemes orvost fogadni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 09:39
 1/7 Adri baba ***** válasza:

Szerintem érdemes de mindenki más.Nekem fontos hogy megbízzak a dokiban és ehhez az kell hogy rendszeresen vele találkozzak.

Általában a 12.hétig szokták felfogadni a dokit,hogy a 12.heti genetikai Uh-ot már ő csinálja.

Aki megteheti szerintem megéri!Az ügyeletes Doki is levezeti a szülést!

2009. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 12hetes voltam mikor orvost fogattam.Először én sem akartam fogadni,csak 11hetesen bevéreztem,és kórházba kerültem,kb3 orvos vizsgált,akkor döntöttem el,hogy inkább fogadok egyet,biztonságban érzem magam.havonta 1megyek hozzá.
2009. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdés második felére tudok neked választ adni.

Érdemesnek érdemes. Ez amúgy attól függ, hogy hol akarsz szülni. Kicsi városban nem biztos hogy kell. Amúgy szerintem - de ez csak az én véleményem - a fogadott szülésznő fontosabb. Ő lesz úgyis veled, amikor vajúdsz és szülsz a doki csak a finishben érkezik és néha benéz hozzád.

2009. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is csak szülésznőt akartam fogadni. De az a baj, hogy már NEM lehet szülésznőt fogadni csak akkor ha van fogadott orvosod is. :( Én nem fogadtam egyiket sem.
2009. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A dokik általában a 20. hétig szeretnek vállalni. Persze van olyan, akit utána kérsz meg és szívesen vállal.

Ha már fogadni akarsz, fogadj mihamarabb, h az a doki csináljon meg minden jelentősebb vizsgálatot! Meg persze azért is fontos, h a szülésedig "megismerkedjetek". :)

2009. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én mindenképpen ajánlom hogy fogadj orvost, megéri, bármennyibe is kerül. én nem fogadtam és nagyon megbántam. mivel nem volt orvosom igy általában majdnem mindig más doki vizsgált ki, mindenki mást mondott az eredményekről, egyik ijezgetett a másik nem mondott semmit a harmadik meg az mondta minden rendben van, ráadásul én császárral szültem mivel nagy volt a babóca és egy tanuló kezei alá kerültem, nagyon féltem emiatt és akkor a ott a műtöasztalon megfogadtam hogy a következő babánál dokit fogadok.... mindenképpen megéri
2009. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első babám lesz, fogadtam, de a következőnél nem fogok mert közben sokat gondolkodtam és rájöttem hogy az ügyeletes orvosnak muszály ellálnia mert neki ott akkor az a dolga és nem kell riasztani pl egy ebéd mellől.Szülés után lehet hogy másképpen fogpm gondolni.Egyébként úgy tudom 16. hétig kell meglennie az első pecsétnek.27 hetes
2009. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!