Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség megállapítása. Ki...

A terhesség megállapítása. Ki állapítja meg, mi alapján?

Figyelt kérdés
8 hetes kismama vagyok és most a főnökömmel viaskodom. Tudom, hogy a törvény engem véd és ha nem jutunk közös nevezőre, jogi útra terelem. A kérdésem az lenne, hogy mi az a papír, ami alapján már nem cáfolható vagy kérdőjelezhető meg a terhességem? Holnap megyek UH-ra:)
2010. dec. 29. 11:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Terheskönyv! Addig a többi beutaló és egyéb papír nem elegendő! Akkor kapod meg a terheskönyvet miután volt UH és a baba szíve is dobog. Addig ugye bizonytalan a terhesség megmaradása. (Sajnos utána is történhetnek dolgok.) Addig támogatásokat sem kaphatsz semmiféle igazolást sem. Azt meg kell várni sajnos. Még én sem kaptam 10 hetesen, pedig volt már UH és minden ok volt csak jövőhéten kapok a 11. héten ha ott is minden rendben lesz.
2010. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
18%
Igen, ez nem teljesen egyértelmű. Én egészségügyis vagyok, engem is dolgoztatni akartak a 12. hétig éjszaka, de aztán ahogy átnéztem a jogszabályt, én is arra jutottam, hogy nem dolgoztathatnak. Mi végülis teljesen emberi módon tisztáztuk a főnökkel.
2010. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen éjszaka nem dolgoztathat de a pénzedet nem veheti le .Nappalra kell beraknia.én ugy tudom h teljesen mindegy van e papirod vagy nincs a fogantatás pillanatától védett vagy.Természetesen egy biróságon elég egy orvosi papir ami igazolja vagy a kisköny.
2011. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!