Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat híztam terhességem 4...

Sokat híztam terhességem 4 hónapja alatt, elkezdehetem-e a 90 napos diétát terhesen?

Figyelt kérdés
2008. jan. 20. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
2008. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
NEM! A terhesség nem a fogyókúra ideje. Inkább figyelj oda hogy mit és mikor eszel!
2008. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 25 kilót híztam,olyan voltam,mint egy bálna.Az elején nagyon zavart,de a baba és a saját egészségem érdekében nem válogattam,mindent megettem amit kívántam. A kisfiam most lesz 6 hónapos,szopizik és már cak 6 kiló van rajtam plusszban.Ja és tornázni se tornázom még.:-)
2008. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg nem, de szülés után kezdheted, én is csináltam szoptatás alatt és volt elég tejem, csak a víznapokat hagyd ki, és igyál nagyon sok folyadékot. A diéta alatt minden tápanyag bejut a szervezetedbe, csak külön-külön. Szóval várj még egy kicsit.
2008. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg sokat híztál,habár nem írtad,hogy mennyit,a doki,vagy a védőnő adjon valami segítséget kajázás,és a tornázást illetően. ne fogyózzál,de diétázni,azért érdemes, hogy jól érezd magad a bőrödben,és talán a cukrod sem szökik az égbe.én pl.a Rubint Rékával mozgok,és nekem jólesett a napi 20 perc,és nem terebélyesedtem el.
2008. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Most első a baba. Bár elárulom, szülés után sem lesz másként, halálodig ő lesz előted a sorban. De most az ő egészsége a tét. Mi a fontosabb neked? A szép alak, vagy egy egészségs baba? Ha az utóbbi, akkor vigyázz magatokra. Felejtsd el a testalkatot, fogyókúrát, hiúságot. Szívettépő amikor a gyereked beteg, és a lelkiismeretfurdalás, hogy te tehetsz róla, borzalmas lehet.


Majd az első hónapokban benne gyönyörködsz sokat és keveset nézl tükörbe. Pár hónap alatt ledolgozod majd azt a kis felesleget, és utána újra helyreáll a béke magaddal is. Sőt, lehet hogy az a felesleg nem is olyan sok. Én a szülésem után 1 nappal éppen 10 kilóval lettem könnyebb, mint ahogy bementem a kórházba. Ugye 4 kiló a gyerek,+ a méhlepény, a magzatvíz. Szóval nem mind háj az amit te most pluszban mérsz.

2008. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Amit megtehetsz,h tartasz egy gyümi napot hetente egyszer,majd egy banánnal,próbálsz minél több gyümit enni.

Ha meg télleg nagyon sok,akkor keress fel egy dietetikust,vele össze tudtok állítani egy rendes étrendet fölös kalória nélkül.

2008. jan. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A "90 naposat" nem. De csökkentett szénhidrátbevitelt igen. Amit a terhességi diabéteszben szenvedőknek előírnak az tökéletes. Elegendő tápanyagot és vitamint tartalmaz, mégis fogyhatsz vele. A babának sem árt. Ami rád rakódik pluszban az valóban fölösleges. Én nagyon sokat híztam, ellett diétáznom is a terhesség alatt. Szülés után 3 évvel sikerült a maradék 20 kilót leadnom. Jobban kellett volna figyelnem. Szerintem nagon jó, hogy te figyelsz magadra. De azt, hogy a súlynövekedésed több-e mint az ajánlott, az orvosod megmondja. Ha a lányos karcsúságodat akarod megőrizni a tehesség alatt, azzal valóban árthatsz a kicsinak. Szóval... ésszel!! :))
2008. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Az előttem szólókkal teljesen egyetértek. A terhesség nem a fogyókúra ideje. Egyébként én az első 9 héten szedtem magamra 6 kg-ot. Most a 39. héten 20 kg van rajtam, de már hetek óta nem hízok, mivel sok volt a gyomorsavam és enni sem bírtam. Egyébként pikk-pakk lemegy, észre sem fogod venni és újra beleférsz majd a ruháidba. Nekem az első babánál a szoptatás alatt szinte napról napra mentek le a felszedett kilók.

2008. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Háát jó annak, akinek pikakk lemgy a súlya aszülés után. Én a gyerek fél éves kora óta próbálok fogyni Eddig akaraterő hiányában csak 4 kg-t sikerült leadni. (Szülni 86kg-valmentem, kg 76kg voltam a kórház utám. Ezután felment a súlyom 79-re, és most vagyok 74.5kg) A fogyás még folyamatban :)
2008. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!