Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vehetek be fejfájásra?...

Mit vehetek be fejfájásra? Homeopátia? Otthoni praktika?

Figyelt kérdés

Annyira fáj a fejem...én indítottam a tegnap esti SOS kérdést is, a torkom oké már a tantum verde és a sok mézes tea jót tett, most viszont a fejem

Gyógyszerből mit lehet?Mindig mást olvasok


2010. dec. 29. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem panadolt ajánlott a védőnő.Bevettem, lefeküdtem és el is múlt a fejfájás.
2010. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hülyeség lesz lehet

panadol baby is jó?az van itthon:)

de mást nem akkor elmegyek patikába

2010. dec. 29. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
huh hát szerintem az nem nagyon hatna neked már:)de a panadolnak van rendes fájdalomcsillapítója, kapszulás, én azt vettem be terhesség alatt.Semmi baja nem lett a babámnak.
2010. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz rendes gyógyszert bevenni(szerintem ne is vegyél)akkor nekem be szokott válni hogy megkérem a férjem hogy a talpam szélét(a kisujj felölit)erősebben le fel elkezdi masszírozni.kb negyed óra és elmúlik!egyszerre csak az egyik lábat,utána a másikat!ha esetleg nem segít a schüssler sók közül van olyan ami fejfájásra jó és az gyorsabban hat mint a homeopátia mert óránként 1-et kell bevenni amíg el nem múlik!sok sikert!
2010. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én migrénes vagyok és sajna a terhesség csak még jobban felerősítette. Nekem a dokim azt mondta, hogy nyugodtan szedhetek ibuprofen tartalmú fájdalomcsillapítót. Így én továbbra is algofelex fortét szedek fejfájásra.


33 hetes Kismama

2010. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hihetetlen különben


elmesélem

mikor feltettem ezt a kérdét, fel is hívtam a védőnőt, ő az algopirint javasolta, anno én is azt szedtem, de mióta vényköteles csak aszpirin van itthon

elmentem patikába mondtam kellene algopirin mert védőnő mondta

patikus tök kiakadt, hogy nem szabad szedni egyátalán

aztán a panadolban maradtunk, de arra is azt mndta ha nem muszáj ne szedjem be

na de mondom azért vagyok itt mert muszáj

reggel óta szétmegy a fejem, és igen az a szemét migrénes fajta:((

hát bevettem egy felet, jobb lett, most már jobban vagyok

de tegnap nagyon halálomon voltam:(

2010. dec. 30. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!