Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. - 38. hetes terhesek,...

37. - 38. hetes terhesek, milyen tüneteitek vannak, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Nekem az alvás katasztrófa. Savam a torkomban és a hányinger kerülget. Pocaklakó néha nagyon durva dolgokat művel, néha meg semmi, de főleg este élénk.
2010. dec. 29. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Sya. A tünetek nekem is hasonlók,(HÁNYINGER, LÉGSZOMJ!) a kisfiam még sose ébresztett fel éjjel, remélem igy lesz ez a kinti életben is!! 37hetes vok, és jövö héten csüt. körül inditják meg a szülést..mivel terh.cukrom van, már alig várom :-) a 3-dik gyerekem szülöm! sok sikert Neked:-)
2010. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért kell a terhességi cukor miatt megindítani a szülésedet? Amúgy simán szülhetsz, vagy császár lesz? (csak mert nekem is terh.cukrom van)
2010. dec. 30. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:
sya. a terhességi cukorral általában nem várják ki a a 40hetet, én most vok 38hetes és elvileg meginditják a hétvégén hüvelyi szülésem lesz( a baba ált. a cukrosoknál nagyobb, és a születésnél nehogy a baba behypozon...)ezért nem szokták kivárni az idöt. én sopronba szülök, mivel 2 gyerekem már van a sima szülés a cél. Kitartást neked:-)
2011. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!