Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamik hogy érzitek...

29 hetes kismamik hogy érzitek magatokat? Milyen kellemetlen tüneteitek vannak, ha vannak? Keményedésekkel hogy álltok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Alapjaban veve jol vagyok. Csak ne lennek ennyire faradt. Neha kemenyedik a pocim, de kozel sem annyit mint az elso gyermekemmel. Viszont borzalmas csontfajdalmaim vannak. Olyan erzes mintha egne a szemerem csontom. Iszonyatosan faj...neha felallni is nagyon nehez. Ejszakai forgolodasrol meg ne is beszeljunk.

Te hogy vagy?

2010. nov. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!Hát az éjszakák nekem is szörnyűek csak pörgök az ágyban.Én kb.egy hete érzem a keményedéseket és kicsit ijesztőek számomra és néha olyan a hasam mint egy lufi.

Neked második baba?Akkor te már fel vagy készülve ezekre a dolgokra.Hova valósi vagy?

2010. nov. 15. 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bár én még csak most töltöttem a 28.hetet, de azért írok:)

Mi jól vagyunk, közérzetem nagyon jó, az éjszakáim is viszonylag nyugodtak, bár ma hajnali 3-kor keltem...

Elég sokat híztam eddig, 14 kg., de látszani nem látszik rajtam, csak a hasam óriási+ vizesedtem is, remélem nem azért mert nagyon nagy lesz a babám:) bár holnap majd kiderül mert megyünk 4d-s uh-ra.

Nálatok kisfiú vagy kislány lesz?

Nálunk kislány!

2010. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mi elvileg pénteken megyünk 4d-re,nekünk kis fiunk lesz.

Ti mit csináltok egész nap,dolgoztok még én néha nagyon unatkozom.Lassan telik ez az utolsó trimeszter.

2010. nov. 15. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 29 hetes vagyok, a 24. héttől szigorúan fekszem, nem problémamentes sajnos a várandósságom. A lényeg, hogy egészségesen, és ha lehet, ne korábban szülessen a kislányunk, minden más most mellékes :)
2010. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Sajnállak,megkérdezhetem mi lett a baj?
2010. nov. 15. 11:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze. Egyik reggel arra keltem, hogy szivárog a magzatvíz. Kórházba be, sajnos tényleg. Uh, még maradt elég víz a babónak, tehát vihetem tovább, kérdés, mi lesz... Antibiotikum, sűrű imák. Visszatapadt a burok, fertőzésre utaló jel nem volt, így egy hét után elengedtek. Most már majdnem átlagos a magzatvíz mennyisége, visszapótlódott :) Hetente-kéthetente vérvételre járok, nézik a gyulladásos paramétereket. Most megint antibiotikum kúrára fogtak, mert az utolsó eredményeim nem tökéletesek, és jobb a biztonság. Csak hát szigorúan feküdni kell, mert ahol egyszer megrepedt a burok, ott könnyebben megreped újra. Nekem mázlim volt, legtöbbször ilyenkor beindul a szülés, vagy indítják, mert nem marad elég víz a babócának, vagy fertőződik. Akkor még csak 650 g volt a kisasszony, egy hete már 1200, szóval mára megduplázta a súlyát, és gyönyörűen fejlődik. Nekünk már ez óriási nyeremény, de én arra készülök, hogy 37. hétig és 2500g-ig minimum bent marad :) Okos, ügyes kislány, tudja, hogy addig jó, míg ott van. :)
2010. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Elso vagyok. Igen masodik baba. De nem mondhatnam, hogy fel vagyok keszulve. Ez a terhesseg teljesen mas mint az elozo. A kisfiammal anno, ilyenkor mar ugy neztem ki mint egy lufi...sokat hiztam. Nem fajt semmim, csak a legvegen. Igaz a kemenyedesek voltak...de ez a csontfajas nem volt.

Amugy angliaban elek.

2010. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!