Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszert szedő depisek,...

Gyógyszert szedő depisek, hogy vagytok? Mindig jól érzitek magatokat? Nem szokott fizikai tüneteitek lenni soha? 34L

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb. 2 évvel ezelott szedtem gyógyszert, amit pszichiáter írt nekem... Azt hiszem 2-3 gyógyszert is írt ki..

Nem szerettem, meghíztam töle! Most is rosszul vagyok ha akkori saját magamra gondolok. Egyébként nem javult vele sokminden.. Magamtól abbahagytam a szedését.

2009. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Szintén 34.L. vagyok.3 éve szedek antidepresszánst.Többször próbáltam abbahagyni,de visszatértek a tünetek,sőt erősödtek.Nem vagyok teljesen tünetmentes,de csak ritkán vannak erősebb tüneteim.Jól vagyok,és nem híztam a gyógyszertől.
2009. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

szia

amíg szedtem, jól voltam, mellékhatás nem volt, ill. de, az egyiktől, azt hiszem, a Velaxintól hányingerem volt nagyon.

mostmár nem szedem, terhesség miatt abbahagytam kb. 1,5 éve.

amikor abbahagytam, rosszul voltam, de most nem

néha gondolkodom, hog újra szednem kellene, de aztán mégsem vagyok olyan rosszul, hogy elmenjek az orvoshoz.


és Te?

2009. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem néha felfordul a gyomrom, azután elmúlik. Szoktam szédülni,és van mikor úgy érzem, remeg a testem.
2009. júl. 22. 07:52
 5/5 anonim válasza:
34%

Ha új a gyógyszer akkor szedd tovább és várj. Ha már régóta szeded akkor az orvossal írass ki mást.

Nekem 2 évbe telt mire megtalálta a jó gyógyszereket (5 féle)

Ha nem a depresszióba halok bele akkor májrákba.

2009. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!