Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, kismamik, akik...

Anyukák, kismamik, akik teherbeesésetek előtt sokáig szedtetek fog. Gátlót abbahagyása után mikor sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapot vártam míg kitisztult a szervezetemből teljesen a gyógyszer és már˝ első ˝alkalmakor terhes lettem.
2010. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7 évig szedtem, utána amikor abbahagytam, vártunk 1 hónapot, és csak az után kezdtünk próbálkozni. Így volt 9 hónap.
2010. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
több,mit tíz évis szedtem.abbahagytam,három hónapig óvszerrel védekeztünk,és az első alkalommal,amikor nem védekeztünk teherbe is estem.
2010. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az elsőhöz hasonlóan 3 hónap tisztulás után mindkétszer rögtön sikerült!
2010. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

szeptember eleje óta nem szedem a bogyót.A doki azt mondta nem kell várni,próbálkozhatunk...eddig semmi,pedig a menzim is megjön rendesen..de félek hogy a sok évi (több mint 8év)nem sikerül

2010. dec. 30. 19:09
 6/18 anonim ***** válasza:
Tavaly júniusban hagytam abba, nem hőmérőztem, ovuteszteltem, nem figyeltem a középidőt, egyszerűen csak nem védekeztünk és szerelmeskedtünk, amikor jól esett. Májusban fogant meg a kislányunk, nemsokára megszületik :)
2010. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5 évig szedtem előtte Regulont és Diane 35-öt.
2010. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én Diane35-öt szedtem 5 évig, a problémák miatt nem kellett várnunk. A bogyó abbahagyása után azonnal élesben kellett csinálni. Szeptember első hetében hagytam abba, utána 1x megjött. Október 20-tól viszont nem, és pozitív tesztem van+ sok terhes tünet.Tehát nem biztos hogy nem leszel hamar kismama.

Hajrá!Szorítok!

2010. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi,aranyos vagy, hogy drukkolsz:)..de jó,hogy Nektek ilyen hamar sikerült..gratulálok:)
2010. dec. 30. 19:38
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia,hat évig szedtem a Yadinet és három hónapig vigyáztunk,biztos,ami biztos alapon,hogy kiürüljön a szervezetemből,ill. ezalatt beállt a ciklusom is.Utána próbálkoztunk és azonnal sikerült.Kívánom,hogy ti is hasonlóan szerencsések legyetek!
2010. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!