Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tettél egy-két sikertelen...

Mit tettél egy-két sikertelen hónap után, hogy jöjjön a baba? (És jött is)

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy tényleg egy-két hónap után vettél mondjuk ovu tesztet, figyelted a peteérést, rákoncentráltál a dologra, és összejött?
2010. dec. 31. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én 2 év után teljes mértékben kikapcsoltam az agyam,s nem foglalkoztam semmivel, pedig volt min parázni (anyagiakra gondolok, nem volt munkahelyem).Párommal megbeszéltük, h mi szeretnénk, s jöjjön.Fel tudjuk nevelni.Nem foglalkoztam semmivel, csak élveztem a párommal együtt töltött időt, s köv hónapban a párom kérdezte, h nem kellene már betegnem lenni?Nos akkor már 1 hete késett. :) Most 16+6 hetes vagyok!

Aztán minden szépen megoldódik.Van munkahelyem, így lesz GYED-em.Aztán lesz lakásunk is. Szóval minden happy. Nagyon boldogok vagyunk. :) Bocsi, ha egy kicsit hosszú lett. Sok sikert.

2010. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk elég hamar összejött,de növéreméknek 1.5 év után sikerült!Nem tudom voltatok-e orvosnál!Általába ha fél éven belül nem sikerül akkor kell orvoshoz menni!Mi nem vettünk tesztet nem figyeltük a peteérést és 2 honap után össze jött!Ha csak egy-két honapja probálkoztok ne aggodj sikerülni fog csak ne görcsölj, mert az is lehet a gond!Növérem minden honapba be beszélte magának hogy terhes, végül vett olyan tesztet ami ki mutatja a peteérést, majd végül ugy döntöttek hogy egyenlöre le mondanak a babáról(de nem védekeztek)és egyből összejött nekik amikor már nem görcsölt rajta!Remélem tudtam segiteni!
2010. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második hónapban úgy döntöttem, túl sok macera hőmérőzni, ovu teszt meg ilyenek...úgy gondoltam, nem érdekel többet, lesz ami lesz...és abban a hónapban össze is jött... :) 17 hetes vagyok. :D
2010. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk egy évig nem jött össze. Bár nem görcsöltem annyira , nem hőmérőztem meg ilyenek, csak sokat sexeltünk :) De aztán 1 év után azt mondta, a jóistenke nem akarja, hát akkor jó, gyűjtsük a pénzt, munkahelyet váltottam stb, elkezdtünk felújítani, és abban a hónapban pozitívat teszteltem :) Ennyi volt, hogy feladtam.
2010. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb 3éve probálkoztunk. 2éve sikerült is, de sajnos elment a baba 8hetesen. Azután megint próbálkozások, de nem sikerült. Elmentünk meddőségi központba. Mindenféle kivizsgálás, 2 inszemináció, de nem sikerült. Doki mondta ne probálkozzunk tovább az inszemmel, menjünk lombikra. Ez volt augusztusban. Szeptemberben kellett volna menni kezdeni a lombikot, de anyagi okok miatt eltoltuk pár hónappal. És szeptemberben(következő hónapban) teljesen spontán ennyi év után sikerült a baba. :) Most 16hetes vagyok és nagyon boldog. Egyáltalán nem számítottunk rá és lehet abban igazság, hogy nem görcsölni, rá sem szabad gondolni, mert tényleg úgy sikerült nekünk is. Ja és egyetlen forumot sem olvastam akkor.
2011. jan. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi egy év próbálkozás után mentünk orvoshoz, néhány kivizsgálás során kiderült, hogy nincs peteérésem. Szedtem Clostilbegytet és a 2. hónapban már úgy maradtam!
2011. jan. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!