Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesek hogy vagytok? én...

34 hetesek hogy vagytok? én pont ma vagyok 34 hetes! A rossz alváson kívül semmi bajom nincs! és ti hogy vagytok? én már nagyon várom a szülést, de olyannyira félek is tőle!

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szió!Én 35 hetes vagyok,nekem is alvásproblémáim vannak és

sokat szenvedek a haskeményedésektől is.Sokat keményedik a pocim.Amúgy nekem sincsenek nagyon problémáim.Elég nehéznek érzem már magam.És igen,én is nagyon de nagyon várom már a szülést hogy végre láthassam a kincsem:)Na meg persze már szeretnék túlleni rajta kicsit félek a szüléstől.üdv:)

2009. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vasárnap voltam 34 hetes.

Az rossz alvás nálam is megvan.

Az a baj, hogy a sok oldaltfekvéstől reggelre fáj a csípőcsontom.

Szokott fájni a hátam, derekam, de ez változó, mikor melyik.

Ja sokat iszom és sokat járok pisilni, emelett diétáznom is kell.

Eddig nem sokat híztam (7 kilót).

Miondenki, mondja is hogy hát te nem is híztál. Én meg mondom, hogy mitől híznék, a diétától?

Amúgy már aktívan nem dolgozom, de még van jelenésem 1x-

2x a munkahelyemen.

Panaszaim nem nagyon vannak, hébe-hóba keményedek, jóslóim nincsenek (fiamnál sem voltak).

A szülést még olyan távolinak érzem, félni nem félek, bár a ez szerintem változni fog.

Egyébként jövök, megyek, autót vezetek, tehát nem itthon ülök egész nap.

2009. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 34 hetes vagyok ill. holnap leszek. Jó a közérzetem attól függetlenül, hogy most nagyon meg vagyok fázva. Meg eltekintve a sok víztől ami rajtam van. Sajnos már a kezem is oedemás nem csak a bokám.(a bokám az elejétől vizesedik) A vérnyomásom megint ugrál 150 körülire, pedig már duplájára emelte a doki a gyógyszerem. Elkezdőtek enyhe jóslófásások a reggeli órában. Vizelési ingerem a sokszor van, csak vizelet kevés. Amúgy én is félek a szüléstől, de ez normális dolog. Ezt át kell élni, nem pedig túlélni. Már nem bánnám, ha megszületne, mert már aggódok nagyon a kicsiért. Boldog babavárást. Könnyű szülést.
2009. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ma vagyok 34 hetes. Jól vagyok teljesen, bár már nekem jóslóim is szoktak lenni, nagyon ritkán keményedés is. Nekem is diétáznom kell a magas cukor miatt, ezért viszont nagyon aggódom a gyerekért. Csak nehogy károsodjon!!! A babám már lassan 3 kiló, úgyhogy nem fogja elfújni a szél! :)
2009. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
olvasom itt,hogy pár embernek van jóslója!!! az milyen?
2009. jan. 27. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én holnap leszek 34 hetes.

Nekem is vannak jóslóim, hát olyan enyhébb mensi szerű fájdalom az alhasban. Nem fájdalmas, csak kellemetlen.

Nekem is az alvás a legrosszabb, már lilára feküdtem az oldalam.

Pedig olyan álmos vagyok egész nap :-)

Én is félek egy kicsit a szüléstől, de nem a fájdalomtól, hanem hogy minden rendben menjen, de igyekszem felkészülni.

Minden jót!

2009. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sziasztok! holnap leszek 34 hetes, nem tudom, hogy milyen a jóslófájás, én még nem találkoztam vele. haskeményedéssel se nagyon. teljesen jól vagyok, nálam nincs vizesedés sem, viszont aludni én is gyűlölök! :) magnéziumot, vasat szedek, meg rennie antacidumot gyomorégésre, az meg is oldja. semmi mást. ja, én is parázok a szüléstől, de egyelőre még igyekszem elterelni a gondolataimat. :)
2009. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!