Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom, hogy minden...

Honnan tudhatom, hogy minden rendben?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok,elmúltak a rosszulléteim,de még nem érzem a babát mozogni.Ez olyan rossz köztes állapot:S Sokszor gondolok arra,hogy vajon minden renben van-e? Alig várom a következő vizsgálatot,biztos kérni fogom,hogy nézze meg UH-on.
2011. jan. 1. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva:sehonnan.

Sajnos.Nemsokára elkezd mocorogni,addig kitartás.

2011. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Létezik már magzati szívhang hallgató. Kb 10ezer forint, és a 12-ik héttől használható.

2011. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ilyen parás voltam, és Én is használtam az előző válaszoló által írt szívhallgatót. Ez egy szuper kis kütyü, de néha szívbajt is kaptam tőle, mert mikor elfordul a babó, akkor volt, hogy nem találtam. A bnőm akitől kaptam megígértette velem, hogy csak napi 1x használom, és ha nem találom, akkor 1 óra múlva újra próbáljuk, és nem rohanok egyből a dokihoz, mert Ő már gyakorlott volt ebben, hogy néha elbújnak a pocaklakók. :-)

Nekem ráadásul extra későn mozdult meg, csak a 21 héten...:-( De akkor jó nagyot rúgott a drága...:-) (Most már 4 hónapos)

A másik, hogy magándokihoz jártam, és Én 3 hetente mentem, és mindig csinált UH-ot, és láttuk, hogy mocorog, meg mindig meg is mérte, hogy nő-e rendesen...A doki már majd megőrült tőlem, de sebaj..:-DD

Volt negatív előzmény, azért féltem ennyire...

Minden jót, vigyázz magatokra!

2011. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 14.hétben vagyok. Karácsony előtt voltam nyakiredő vizsgálaton. Nagyon jó volt, mert vagy 15 percig nézhettem kivetítőn a babát. Éppen aludt, és persze nem jó helyzetben, szóval fel kellett ébreszteni. Amikor sikerült felébreszteni, nagyon gyorsan megfordult, és még a kezét is lóbálta. :)

Én mindig megkérdezem a dokit, hogy minden rendben van-e. Mert mindig csak értékeket közölnek. Pl. a nyakiredőnél is, hogy 2. Mire én azonnal megkérdeztem, hogy az jó, vagy nem? Egyébként, ha kérdezek, mindig bőséges magyarázatot kapok. Szóval érdemes kérdezni.

Én sem érzem még a babát mozogni, pedig az UH alatt rengeteget mozgott.

2011. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!