Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok, most...

14 hetes kismama vagyok, most költözünk Komáromba. Mivel senkit nem ismerek a városban, kihez lenne ajánlatos járnom nőgyógyászhoz! SZTK, vagy magán?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy,a szőnyi kórház szülészeti osztálya nagyon jó állítólag:D

Dokikat nem ismerek,csak a névről dr. Rokay,ő a főorvos,asszem. Szóval szerintem érdemes bemenned sztk-s rendelésre és körülnézni,hogy mi a helyzet,aztán majd onnan választhatsz dokit,ha szükséged lesz rá..

2011. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tatabányai vagyok, de ismerőseim szültek a szőnyi kórházban. Dr. Ördög Istvánt és Dr. Dobzsevicset (nem tudom a keresztnevét) ajánlották nagyon.
2011. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú, a Selye J. kórház nagyon jó!!!


Csakis dr. Ördög Istvánt ajánlanám, én hozzá jártam, és nála is szültem!!! Nagyon jó orvos!!!

Első alkalommal kicsit fura volt, de nagyon alapos, megbízható orvos, és a szülésnél mindent megtesz hogy gyors legyen!!! Nekem még poénkodott is:)


Van magánrendelése, és egy másik kisvárosban sztks rendelése is.

Tiszta szívvel ajánlom Őt!

2011. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ikerterhesként a 30.héttől bent feküdtem, és csak jókat tudok mondani MINDEN nővérről,szülésznőről,és az orvosok nagyáról is.Láttam pár bakit is!!Én egyértelműen a Rókayt ajánlom(pedig nekem nem ő volt az orvosom).Kicsit nyers a stilusa de ha ezen túl lépsz a baba érdekében csak őt ajánlom.Én is gondolkodom rajta hogy menjek-e hozzá pedig 10 éve a Vadász a dokim.Az ő tudásában is bízom.
2011. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!