Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes kismama vok! Nemsokára...

15hetes kismama vok! Nemsokára mennem kell a 16hetes AFP RE! Azt mondta, védönő sztk ba kell mennem laborba, és utánna meg a Budapesti Sote klinikára! De a nögyogyászom meg azt mondta, hogy csak hozzá kell mennem! Muszály nekem bemenni a klinikára?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom Pesten hogy van ez.Sopronban a terhes gondozóban veszik le a vért,és neked kell kémcsőben levinni a laborba.Nem kell éhgyomorra menni.Ha integrált tesztet,vagy kombináltat csináltatsz,ami fizetős,akkor is a terhes gondozóban veszik a vért,de akkor ők intézik a továbbiakat.Aztán kapsz értesítőt az eredményről.Nem tudom neked miért kellene ennyi helyre menned.

Orvosodra hallgass!

2009. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. Hova tartozol orvoshoz? Én már elmúltam 16 hetes, de nekem is a terhes gondozóba kellett mennem. ott levették a vért+ a vizeletet és 1 hét alatt meg volt az eredmény. csak a Dokidra halgass.
2009. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én Dunakeszin lakom,Vácra járok orvoshoz!A védőnő azt mondta el kell mennem sztk ba,és majd a lelettel,pedig be a klinikára genetikára!De az orvosom ezt nem értette,miröl beszél a védönő!Mert azt mondta az orvosom az uhangot ö fogja nekem csinálni!!
2009. dec. 5. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A 16 hetes AFP egy vérvizsgálat, amit a laborban fognak neked megcsinálni, nem a nőgyógyászod.


A genetikai vizsgálathoz nem kell újabb ultrahangot csináltatni a 16. héten, a 12. heti kell nekik. A 18. héten csinálnak majd kötelező UH szűrést.


A genetikus akkor jön a képbe, ha csináltatsz kombinált vérvizsgálatot a 12. és a 16. hétben. Ennek az eredményét (hogy a leggyakoribb fejlődési rendellenességek a te korodban, a te véreredményeiddel milyen kockázattal várhatók a magzatban) genetikus tudja neked megmondani, sima nőgyógyász nem. Lehet, hogy a védőnőd erre gondolt.

2009. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!