Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétvégén leszek 24 hetes! Azt...

Hétvégén leszek 24 hetes! Azt olvastam a neten hogy ez egy büvös határ! Más kismama nem félt ennyi idösen hogy mi van ha megszületik a baba a 24 hétre?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is parázós vagyok de enegem megnyugtatott ez a határ.

De normál esetben sztm nem kell attól félni h ilyen hamar jön a baba.

2009. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én nem féltem.

31hetes Kismami

2009. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs mitől félni. Nekem soha meg se fordult a fejemben, hogy bármi baj lehet. Talán mert én nem olvastam ilyeneket terhesen :)
2009. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok és már alig várom,hogy betöltsem a 24. hetet,nekem megnyugvás lesz,mert ha bármi történik,van esély arra,hogy a bébi életben maradjon.Persze senki nem akar 24 hetesen szülni,hiszen nagyon éretlen még a babó a méhen kívüli életre,de a tudat,hogy van esélye életben maradni,megnyugtató.
2009. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megnyugtató volt, hogy elértük ezt a kort, de minthogy nem is paráztam előtte sem, így igazán nem volt olyan nagy jelentősége. Csak megjegyeztem, hogy jaj de jó, idáig is elérkeztünk! :)

Most a 34. héten meg a 37. hét van előttünk. Utána azt hiszem, már nem koraszülött a baba. :))

2009. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:D! Nagyon aranyosak vagytok:)!

Akkor probálok én sem ezen agyalni:)!

Boldog babavárást mindenkinek:)!

2009. jan. 27. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj! Én hármasikrekkel vagyok terhes és nekem meg se fordul a fejemben, hogy a 24. hét körül szülnék!!! Pedig nekem hamarabb lenne rá okom! Én így is a 30. hetet is még korainak találom, és a 32-34. hétre gyúrunk! Megbeszéltük a gyerekekkel!! :D (amúgy attól még hogy a 24. hetet betölti a kismama, az még nem jelent semmi megnyugvást. Annyi, hogy 24. hét előtt még vetélésről beszélünk, utána szülésről, de esély inkább a 28. hét utántól van az életben maradásra - úgy 50-70% kb. - de persze ez sem jelent egészséget!)
2009. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Húúú kedves utolsó, gratulálok a hármas ikreidhez!!!
2009. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Èn is gratulálok szívböl a hármasikrekhez!!! :)

Kérdezönek: hát én nem féltem,annyi mindent írnak..Elöször izguljon az ember a 12.hét miatt,majd tovább,tovább..ah,nem!Csak ne tessék a rosszra gondolni,minden rendben lesz!! :)

Üdv:35 hetes kismama

2009. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!