Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tud ajánlani nekem...

Valaki tud ajánlani nekem köhögésre gyógyszert? 3napja köhögök (de elég durván) fáj a mellkasom, hátam.4hetes km

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:

a stodal azt hiszem szedhető, homeopátiás.De attól függ milyen a köhögésed.Ha olyan, mintha le lenne tapadva valami, aminek ki kéne jönnie(ezt érzed mikor köhögsz)akkor pár napig szedj egy kiskanál cukrot pár csepp citromlével leöntve.Nekem ez mindig bejött, felszakította.

Ha csak száraz köhögés, akkor én mindig bekentem a mellkasom, a hátam valamilyen zsírral és befedtem folpakkal.Így aludtam jó pár éjjel, ez is segített.

2011. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a patikába menj el, ott tudni fogják mit lehet, és mit nem.


én homeogene 9 vagy coryzalia homeós bogyót haszáltam az első babámmal, mindig segített.

2011. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szedj nyugodtan bármit, még semmilyen kémiai kapcsolatod nincs a magzattal.
2011. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Stodal szirup!Szedhető terhesség idején és nálunk bevált.Ja és igyál hársfateát meg vegyél hársfamézet.Ez a 3 így egyben 3 nap alatt kb. elmulasztotta a csúnya köhögést!
2011. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. jan. 2. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem megilyeszteni akarlak, de jobb félni............., mint! A tüneteid miatt linkelem az alábbi Dec 23.-ai hírt:


Két kismamát valószínűleg hazaengednek a Semmelweis Egyetem I. számú szülészeti klinikájáról, a várandós nőknél kimutatták a H1N1-fertőzést - közölte Jákó Kinga, az egyetem orvosszakmai igazgatója.


A nőgyógyászaton szerdán rendeltek el látogatási tilalmat, mert több kismamánál igazolták a H1N1-vírus jelenlétét. Négy várandós nőt elkülönítették, közülük ketten valószínűleg már csütörtökön hazamehetnek, egyiküknél pedig ma várhatóan megindul a szülés.


A terhes nők náthára, köhögésre, hőemelkedésre panaszkodtak, de nem volt magas lázuk.



Én ugyan a 30 héten, de beoltattam magam, nem merek játszani a csöppöm és a saját életemmel. Ne otthon kezeld magad!


Minden jót.

2011. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TKI Ibolya ***** válasza:
Stodál szirupot lehet enned, jó a hagyma tea is és a hársfa tea is.De én a helyedben elmennék orvoshoz!!!!
2011. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ha tehetem, elkerülöm az orvost. De azt írod, fáj a mellkasod és hátad. A helyedben ha nem akarsz sorban állni és még több bacit összeszedni, legalább hívd ki az ügyeletet, inkább hallgassanak rá a tüdődre, nehogy tüdőgyulladásod legyen. Amúgy nekem a sinupret drazsé nagyon bevált.
2011. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a a válaszokat:)Ma már jobban vagyok,nem fáj már semmim,de a köhögés még megvan egy kicsit,igaz már az sem olyan vészes.Amúgy más panaszom nem volt,se torokfájás,se láz csak ez a köhögés:S
2011. jan. 3. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!