Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van/volt aki extra jól viselte...

Van/volt aki extra jól viselte a terhességet?

Figyelt kérdés

Már mint úgy értem,hogy az elején nem volt hányinger,émelygés,és a vége felé sem volt semmi derékfájás,lábdagadás stb.

Elnézést ha valakit megbántok,nem dicsekedni akarok,de rég foglalkoztat ez a kérdés,mert én így voltam,felsétáltam a dokihoz ami vagy 3km volt, mikor befektettek a 40.héten úgy rohangáltam a lépcsőn mint a terhességem előtt.

(tegyük hozzá nagyon félek hogy ha megint terhes leszek pont ennek az ellentétje leszek)

csak kíváncsi vagyok viseli/viselte-e valaki még ilyen jól a terhességet.


2011. jan. 3. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nagymamám mesélte, hogy ő kijött az irodából ebédszünetre, amikor ment volna vissza, akkor kénytelen volt a kórház felé fordulni:D
2011. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A sógornőm is ilyen. Semmi baja nem volt a elején sem. Egy kósza émelygés sem... Bezzeg én, amikor (csak) álterhes lettem... Három hónapig iszonyatosan rosszul voltam. És valóban irigyelem az olyanokat, akik extra jól érzik magukat. :)
2011. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem émelygés, sem hányinger. A mai napig imádom az ízeket és az illatokat. (mindennek illata van)

Nem vagyok fáradékony. Soha nem feküdtem le délutánonként aludni...stb.

Jövök, megyek, pakolok, takarítok, jól érzem magam.

A lábam nem dagad és a derékfájás sem olyan mértékű, hogy panaszkodnom kellene. Híztam 13 kg-ot, és a hasam sem kicsi (104 cm).

Bááár, szerintem a neheze majd most kezdődik...


31 hetes km :)

2011. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mind a kettővel

-a 8. hónapban még dolgoztam.

-volt lakásfelújítás

(az eslőnél, a fiamnál a szülés előtti napon a fürdőben takarítottam a festés után)

-smián havat lapátoltam

-végig vezettem autót


Jó az elején voltak az émelygés, meg a másodiknál haematóma, diabétesz, de annyira nem viselt meg.

2011. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én imádtam terhesnek lenni, az utolsó két héten volt csak kényelmetlen, hogy 10 perc volt mire felkeltem és a férjem tolt hogy meg tudjak fordulni az ágyban.

A 9 hónap alatt össz. 3-szor hánytam, nem voltam táppénzen pedig 40 fokos nyár volt, én is az utolsó napig pörögtem, vasaltam, barátnőztem stb.

Na aztán jött a feketeleves, szirénázó mentő, sürgősségi császár, a fiam 3 hónapos korára tanult meg szopizni, én stressztő nem tudtam aludni, 6 hétig véreztem a műtét után....

2011. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem csak én vagyok így.De tényleg kíváncsi leszek vajon a ha jön a kistesó hogy fog viselkedni a szervezetem.
2011. jan. 3. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Én rettentő jól viseltem a "terhességet". Az elején fáradt voltam, de rettenetesen és kb. ennyi. Mivel építkeztünk, így én is kivettem a munkából a részem, pl. én festettem ki a gyerekszobát. Ja, és a 34. hétig dolgoztam a munkahelyemen.

Dec. végén született a lányom, és emlékszem, hogy tavaly karácsony után egy baromi nagyot kirándultunk, a szülés előtti nap nagyon elgondolkodtam, hogy menjek-e a párommal fotóstúrára (15 km), de végülis nem mentem. Mint utóbb kiderült, okos döntés volt.

Szóval imádtam terhesnek lenni, iszonyat jól éreztem magam, nem nyavajogtam, nem sajnáltattam magam.

Mindenkinek ilyen terhességet kívánok.

2011. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TKI Ibolya ***** válasza:

Harmadik babámat várom eddig mindig volt hányinger az elején sőt az első babámnál még terhességi diabétesz is, de ezenkívül semmi gondom. Most is mint mindig élvezem a terhesség minden pillanatát.Néha a férjem szól rám, hogy lassítsak már egy kicsit.


29 hkm

2011. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! én 16 hetes vagyok első babámat várom de nem volt hányingerem émelygésem egyedüli az volt hogy kívánós voltam egy kicsi mellfeszülésem volt de nem vészes jah és még a mellbimbóm érzékeny volt de kellemesen furcsa érzés volt mindenkinek könnyü és jó terhességet kívánok remélem a folytatása is ilyen lessz junius 23 ra vagyok kiirva
2011. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!neked is jó dolgod lesz szerintem,főleg ha abból indulok ki,hogy a nyár elején fogsz szülni.mert habár én nagyon jól viseltem a terhességet,a meleg ellen nem tudtam mit csinálni.a nyár végére voltam kiírva(aug.25)+rá húztunk még 2 hetet,de még akkor is meleg volt.
2011. jan. 5. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!