Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van/volt aki extra jól viselte...

Van/volt aki extra jól viselte a terhességet?

Figyelt kérdés

Már mint úgy értem,hogy az elején nem volt hányinger,émelygés,és a vége felé sem volt semmi derékfájás,lábdagadás stb.

Elnézést ha valakit megbántok,nem dicsekedni akarok,de rég foglalkoztat ez a kérdés,mert én így voltam,felsétáltam a dokihoz ami vagy 3km volt, mikor befektettek a 40.héten úgy rohangáltam a lépcsőn mint a terhességem előtt.

(tegyük hozzá nagyon félek hogy ha megint terhes leszek pont ennek az ellentétje leszek)

csak kíváncsi vagyok viseli/viselte-e valaki még ilyen jól a terhességet.


2011. jan. 3. 18:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére a barátnőm is akkortályt szült tavaj ahogy én fogok és ugyan ott szült ahol én fogok azt mondta hogy minden szülőszoba klimatizált tehát aránylag jó lessz amugy nagyon örülök neki hogy nyári lessz a picim mert imádom a meleget és nyáron is amikor már mindenki kivan a melegtől én akkor is pörgök és teniszezek meg tolasozok a párommal a napon nagyon egymásra találtunk kellemes babavárást mindenkinek
2011. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!