Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hiszem terhes vagyok, egy...

Azt hiszem terhes vagyok, egy hete késik. Lehetséges, hogy egyik napról a másikra olyan kifinomult lett a szaglásom, hogy rosszul vagyok tőle?

Figyelt kérdés
Kb 20 perce érzem.Nagyon furcsa!Egyből megakartam kérdezni, hogy ez normális e?Köszönöm válaszaitokat
2008. jan. 22. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is így vagyok,és remélem,hogy a szülés után elmúlik.Mindent mege´rzek,és zavar is.Csinálj egy tesztet.

40hetes kismama.

2008. jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajajj!Olyan lesz az orrod,mint a vadászkutyáké:)Próbáld ki!Menj be egy multiba és válogass a zöldségek között,majd szagold is meg őket.Frucsa dolgokat érezhetsz.Én kiszagoltam a vegyszert egyik másik gyümölcsön.Örülnék,ha mindig ilyen jó orrom lenne.
2008. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem teljesen felesleges ezen gondolkodnod, el kell menni, venni egy tesztet és hinni neki, mert elég megbízhatóak. Az orvoshoz mielőtt elmennél várj még kb 2hetet, mert én kb menses késése után 9nappal mentem el és még nem látott semmit hüvelyultrahanggal sem. Nagyon csalódott voltam. Aztán egy hét mulva mentem újra és addigra már láthatóvá vált az embrióbaby-m!De ne feledd a teszt az első!!!Amúgy én pl egyáltalán nem vagyok rosszul és nem érzek szagokat és nem vagyok kívánós és egyáltalán semmi, szóval ez is változó!Jó babavárást!6hetes kismama
2008. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kifinomult lett a szaglásom ez lett gyanús!
2008. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!