Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire nagy baj, ha a...

Mennyire nagy baj, ha a védőnő cukrot talált a vizeletemben?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama vagyok, eddig semmi problémám nem volt ezekkel a vizeletvizsgálatokkal, és a cukorterheléses vérvételem is normál értéket mutatott korábban. Most viszont a védőnő nem kevés cukrot talált a vizeletemben, és ez egy kicsit aggaszt. Érdekelne, hogy volt-e valakinek hasonló problémája, és mennyire nagy baj ez.
2011. jan. 4. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!!Nálam az utóbbi időben,mindig volt cukor a vizeletemben..Utána megmértem a cukrom.5 volt.Szóval ne aggódj,szerintem semmi baj nincs!1 éves kislány anyukája:)
2011. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tévedett a teszt, akár baj is lehet. Cukor vagy vesebetegségre utalhat. Nézess újabb vércukrot, mert annak szintjét muszáj a szülés előtt rendbetenni. Mivel a terhelésesed rendben volt, a baba nem lehetett tartósan kitéve a magas vércukornak, de szülés után közvetlenül gondot okozhat.

Fordulj mielőbb orvoshoz.

2011. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy jártam, de nekem a véremben találtak a 33.héten.

Nem küldött el laborba?

Mindenképp el kéne menned.

Nem terhelésesre, hanem sima vérképre.

Házi orvossal beszélj, ha a védőnő nem adott egyéb instrukciót.

34 h km.

2011. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes vele kísérletezni és annyiban hagyni, mert ha hirtelen megugrik, be is kómálhatsz te is és a baba is.

Engem szigorú diétára fogtak a 11,1-es cukrom mellett.

2011. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha cukor van vizeletben, akkor több ch jut a szervezetedbe, mint ami optimális lenne.

(ha aceton, akkor meg keveseeb-"éhezik" a szervezet)


Cukros voltam, 3 hetenet nézték a vizeletemet 8gyújte ni kellettnappalit és éjszakait) van e benn cukor vagy aceton

Mert egyik sem jó.

2011. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, jó, hogy írod az acetont, nekem a cukordiéta óta találtak a pisimben minimálisat, meg is kérdezte a doki, hogy nem szoktam-e éhes lenni, én mondom, hogy nem és tényleg nem, a napi 180 g CH-ot mindig betartom.

Bocs az OFF-ért.

2011. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek, holnap úgyis megyek NST-re, és akkor ezt is megemlítem az orvosomnak. Egyébként most hogy írtátok ezt az éhség dolgot, beugrott, hogy egy-két hete valósággal farkasétvágyam van, néha még hajnalban is fel kell kelnem enni egy pár falatot. Remélem, semmi komoly :(
2011. jan. 4. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!