Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukrot talált a védőnő a...

Cukrot talált a védőnő a vizeletemben. Most mi van? Gond? 36 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Azt mondta nem kóros, de több van mint kellene... Másnak volt ilyen? Gennyet, fehérjét hallottam már, de cukrot...?!
2009. aug. 25. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott cukor lenni vizeletembe, (nem vagyok cukros) ez csak annyit jelent, hogy valami cukrosat ehettél-ihattál előtte vagy amit nekem mondtak, hogy sok gyümölcsöt fogyaszthattam.

32 hetes

2009. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem fehérjét és cukrot is talált a védőnő a vizeletemben, mire mondta a háziorvos, hogy ez elég megbízhatatlan eljárás, nekem nem is reggeli vizeletből nézte, mert azt mondta, az mindegy. Így elküldött a háziorvos rendes vizeletvizsgálatra, amikor is be kell tartani, hogy késő este már nem eszik az ember és a reggeli első pisit viszi be a laborba, így aztán tökéletes lett az eredményem.
2009. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!