Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán ajánlana nekem...

Nyíregyházán ajánlana nekem valaki egy jó nőgyógyászt? Seres Andreát ne mert sajna ismerem, brutális.

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nő-, vagy férfidokit keresel?
2011. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát andrea után nem is tudom. eleinte a nőkben jobban bíztam de mind 1. Tudsz nőt?
2011. jan. 4. 14:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Én Dr. Albert Lászlót tudom ajánlani. Hozzá járok alapos és megbízható szerintem. A miniklinikán rendel.
2011. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát azért kérdeztem, mert én is nőhöz jártam.Péli-Tóth Judithoz.Na őt nem ajánlanám, nagyon nem.(Orvost váltottam - de most Debrecenbe járok)

Orosz Lászlónál és Molnár Balázsnál szültek ismerőseim - ők elégedettek voltak.

2011. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért nehéz mert mindegyikről hallok jót és rosszat is. Még nem vagyok terhes de a lassan tervezzük a következő gyereket és mindenképpen dokit akarok váltani.
2011. jan. 4. 15:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Én Dr.Adorján Gusztávot ajánlom,nekem ő az orvosom.Nem akarok most ömlelegni,mert még azt hinnéd jutalékot kapok érte,de jó szívvel ajánlom neked,alapos,megbízható,tisztelettudó,hatalmas szaktudása van,és nagyon,de nagyon korrekt minden esetben.

És más orvosokkal ellentétben finoman,és nem állat módjára vizsgél,közben is mond mindent,tudod mi történik veled,tudod mi fog következni,ez főleg olyanoknak pozitív mint én,mert nem viseltem jól a nőgyógy.vizsgálatokat.

2011. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Első és harmadik vagyok.Igen, nem egyszerű, nekem is ez volt a gondom, hogy mindenkiről hallani jót is, rosszat is.Mert ami egyikőnknek jó, az a másiknak nem biztos.Minden jót!
2011. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen rossz tapasztalatod van a dr.nővel kapcsolatban? Azért kérdezem, mert én is hozzá járok, velem eddig rendes volt, de hallottam már róla ilyet is, olyat is.
2011. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Felföldi Róbert!:)
2011. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20.57 es a kérdezőtől kérdezed, vagy tőlem,aki Peéli-Tóth doktornőről írtam?
2011. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!