Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes vagyok utoljára...

12hetes vagyok utoljára 8,6hetesen voltam UH-n akkor minden rendben volt vert a kicsi szíve és szépen fejlődőtt. Nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Holnap megyek genetikai UHra és nagyon félek hogy mivan ha már nincs szivverése vagy mi van ha valami baja van:(

Gondolom sok kismama van ezzel így első babám és nagyon szeretném ha egészséges lenne.


2009. jan. 28. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon izgulós voltam kb. a 25.hétig ilyenek miatt. Most már más dolgok miatt aggódom. Nekem azt javasolták szokjak hozzá a gondolathoz mert mostantól kb. 20 évig fogok aggódni de inkább még utána is.


Üdv

36 heteske

2009. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, sokan vagyunk ezzel így...az első 12 hétben hogy el ne menjent, utának hogy minden rendben legyen és a 30. héttől, hogy hamarabb ne jöjjön. Tehát természetes az aggodalom, de nyugi. Rendben lesz minden :) Ja és ha megszületik sem lesz ennek vége :)


Boldog babavárást!

37 hetes kismama

2009. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia, pontosan ez foglalkoztat engemet is. raadasul en 6+5 hetesen voltam UH, es most toltottem be a 12 hetet. azt mondta a doki h. csak a 20.ik heten csinaljak a kovetkezot, de ne kiharcolom h. hetfon csinaljon.emigy h. erzed magad?
2009. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát hányok hányinger meg ilyenek:)és te hogy érzed magad?

MEllfeszülés szédülés meg ilyenek:)

2009. jan. 28. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
a hanyas most szunetel, hanyingerem es undorm van, de max. csak oklendezem napi 1x.almos vaok, szurkal a hasimban, neha szedulni is szoktam, meg reggel kilyukad a gyomrom, olyankor muszaly ennem, mert akkor kezdodik a hanyinger.legrosszabb a majd el alaszom erzes. amugy erzed a babodat?xerintem az enyemmel minden ok, pedig beteg is voltam.a hasad nol?nakem mar elegge nagyocska es sokat eszem
2009. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Átérzem az aggodásodat én is így voltam tegnapig.9 hetesen voltam utoljára azután tegnap a genetikán és végig ezen jártak a gondolataim.Pedig a 3.babámat várom de ez az aggodás természetes és megmarad végig amíg anyák vagyunk.Holnap megtudsz mindent!Írd meg hogy mi lett!
2009. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát még nem érzem de csak ott van ha hányok meg feszülnek a melleim,meg ilyenek vagyis remélem folyásaim nincsenek remélem minden ok lesz köszke a biztatást:)
2009. jan. 28. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!