Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesség alatt végig...

Akinek terhesség alatt végig ment a hasa, a babátok rendesen fejlődött, mekkora súllyal született, voltak problémáitok a hasmenésből adódóan?

Figyelt kérdés
26 hetes km vagyok, az elejétől fogva megy a hasam, nem is híztam semmit csak a pocakom nőtt a terhesség alatt. több mint valószínű, hogy a magne b6-tól megy a hasam, viszont azt muszáj szednem mert sokat keményedek és ez segít. Egyébként semmi egyéb problémám nincs, rendesen eszem, nem is keveset, rosszul sem voltam, rengeteg az energiám úgy összességében csak a hasmenés zavar. Nem lesz ennek káros következménye a picire? elég tápanyaghoz jut így is?
2011. máj. 28. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a magnézium+vas kombinációjától ment. Ez akkor derült ki,amikor szülés előtt abbahagytam a magfnéziumot. Semmi baj nem származott belőle. Gondolj arra, hogy legalább ettől nem lesz aranyered. :)
2011. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Próbáld ki a magnerota tablettát,vagy a magnézium pezsgőtablettát.

Ez több embernek is bevált a környezetemben,akik hasonlóan jártak a magneb6-al mint te:)

2011. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!