Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babás kismamák, jártok...

Első babás kismamák, jártok felkészítő tanfolyamra, jógára, vagy légzéstechnikára, vagy ilyesmire? 29 hetes vagyok, ideje lenne elkezdeni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia. Én is elkezdtem jógára járni a 26 hét körül amikor kiderült a 28 héten hogy nyitott a méhszájam így abbahagytam. De úgy éreztem hogy valamit csak kellene csinálnom, szülésfelkészítőre nem akartam elmenni, de azért csak félek az ismeretlentől mert első baba,és így a neten találtam egy tök jó dvdét, megrendeltem 3996Ft.


[link]


itt tudod megnézni, nekem tetszett. Meg ahogy olvastam Neked sincs sok felesleges időd eljárogatni ilyne olyan tornára meg tanfolyamra....!


Sok egészséget.


Üdv:34hkm

2011. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én az égvilágon sehova nem jártam. Viszont mindent elolvastam,amennyire lehet felkészítettem magam a legrosszabbra is akár.Ne féltem a fájdalomtól,tudtam hogy ez velejárója.És minden jött magától.Adott helyzetben úgyse a tanult dolgokat fogod alkalmazni,hanem ami a legjobban esik.Ha meg azon gondolkodsz szülés közben,most mit is kellene csinálni még hátráltatod is a folyamatot.
2011. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a sok választ. Lehet, hogy meg fogom rendelni a dvd-t, jó ötlet!

Azt hiszem nem a szüléstől félek, hanem a fájdalomtól, de nem is szülés alatti fájdalomtól, nagyjából el tudom képzelni mert menszeszkor is szörnyen fáj mindig (gondolom olyan lesz csak még durvább), inkább attól félek, hogy vágnak, akár gátmetszés, akár császás, és sok helyről hallom hogy maradandóan fáj utána akár még egy év múlva is. Meg hát attól is tartok előre, hogy mi van ha vmit nem jól fogok csinálni a babával és kapom a szülőiházból az okoskodást ami csak tetézné a helyzetet.

Remélem a nagy napig még visszatér az önbizalmam.

2011. jan. 7. 10:29
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Megint első vagyok.A gátmetszésről nem tudok nyilatkozni,de a császáros seb nekem 2 hétig fájt,de csak a legelső ágyból való felkelés nagyon durva,utána minen alkalommal egy picit jobb.És hidd el,ha mindent a legjobban csinálsz a baba körül-és így lesz!-akkor is osztják az észt kéretlenül.Sajnos ezt le kell nyelni,nagyon sokat sírtam emiatt az elején,aztán rájöttem,hogy ezért van két fülem,egyiken be,másikon ki.Nagyon jó anya leszel,és bárki az ellenkezőjét állítja hazudik:-)

2011. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi, legalább az megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Igen, tudom, hogy osztani fogják az észt és már előre rosszul vagyok tőle. (Mint ahogy már a terhesség alatt is osztják az észt.) Sebaj, remélem minden rendben lesz, megpróbálok csak a pozitív dolgokra koncentrálni :)
2011. jan. 7. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!