Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány éves kortól csinálnak...

Hány éves kortól csinálnak abortuszt? Ha az első akkor igaz hogy ingyenes? Kell szülői engedély 18 év alatt?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 5. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Bármikortól ha terhes lettél.

Nem adja ajándékba az állam fizetni kell érte.

Igen kell engedély.

2011. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs also korhatár.És ingyenes sincs....és a szülői engedély kell,tehát nem lehet eltitkolni.
2011. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb. hány ezer forintig terjedhet?
2011. jan. 5. 15:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ez egy fix összeg, 26193 Ft.


A beavatkozás költségei

Ha az állapotos nőnél vagy magzatnál fennálló egészségügyi ok miatt kerül sor a terhesség megszakítására, a beavatkozás költségeit az Egészségbiztosítási Alap fedezi.


Amennyiben nem egészségügyi ok indokolja a terhesség-megszakítást, a beavatkozásért fizetni kell. A díjat átutalási postautalványon kell befizetni, amelyet a terhesség-megszakítási kérőlap kitöltésekor kap meg a kérelmező. Az ára 26 193 Ft.


A térítési díjnak csak 30%-át kell megfizetni azonban, ha a terhesség megszakítását kérő személy vagy a vele egy háztartásban élő házastársa, élettársa, illetőleg az eltartója rendkívüli szociális segélyben vagy átmeneti segélyben részesül.


A következő személyeknek nem kell a beavatkozásért fizetni:


1. Szociális intézményben lakó személy

2. Az átmeneti gondozásban részesülő, valamint az átmeneti vagy tartós nevelésbe vett kiskorú, illetve az utógondozási ellátásban részesülő felnőtt.

3. Kivételes és rendkívüli segélyben részesülő személy

4. Külföldi személy, akit a menekültügyi hatóság menedékesként vagy befogadottként elismert, és aki nemzetközi szerződésben foglaltak alapján az országból nem utasítható ki.

2011. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
szerintem még ez a 26 ezer is kevés azért, hogy kioltsanak egy életet... én szívem szerint drágábbá tenném.
2011. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Én is jól megfejném azt, aki ilyet csináltat!

Máskülönben megy tudod, hogy a gyilkolásról kérdezel?

Sőt, a saját gyereked megölésének az árát firtatod!?

Láttad már a Néma sikoly című filmet? Én mindenkivel megnézetném, aki ilyesmin gondolkodik. Megtudnád mit is akarsz művelni...

2011. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy min gondolkodom,de nálunk most semmi kép nem kivitelezhető egy kisbaba anyagi okokból.

Azért nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 5. 20:11
 8/9 anonim válasza:
80%
Kedves gyilkosság mániások: ha nem tudja megtartani a gyereket akkor nem tudja. Azért mert ilyen helyzetbe került ne kezdjük cseszegetni. Az abortusz jelenleg (nekem egy hete volt) 28 920 ft. Ha hátrányos helyzetű vagy akkor kapsz kedvezményt, vagy ha bűncselekmény útján estél teherbe (?) akkor ingyenes. Szülői engedély meg amíg 18 nem leszel mindenhez kell törődj bele és vigyázz magadra.
2011. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%

Gyilkosságmániások?????????????????????????

vááááááááááááá, neked tudnék menni. Olyan ideges lettem, hogy most inkább nem is írok, majd ha lenyugszom hozzászólok.

2011. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!