Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, valakinek írt fel...

Kismamák, valakinek írt fel gyógyszert az orvos hüvelygombára az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Nekem nem írt fel semmit az orvos, de viszketek és folyásom van, azt mondta, első trimeszterben nem ajánl semmit. Mit tennétek a helyemben? 8 hetes vagyok.
2010. márc. 18. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Canesten Combit írt fel!Az recept nélkül is kapható, szerintem vegyél egyet. Olvasd el itt a neten a betegtájékoztatóját, nem fog ártani a babának, viszont a kezeletlen fertőzésből lehet még nagyobb gond is.

Rózsamézzel is próbálkozhatsz, de az nem mindenkinél hat!


Üdv:

21 h km.

2010. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez szerintem se normális, hogy 3 hete gombás fertőzésem van.

Az első terhességemnél is volt, akkor másik orvosom volt, és ő mindig írt fel gyógyszert nekem.

Köszönöm a válaszodat.

2010. márc. 18. 08:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Canestern is jó, ahogy azt az előttem levő irta, de nekem Pevaryl G hüvelykúpot irt fel az orvos.Az is bevált.Vény nélkül kapható.

2010. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is Canestent kaptam az első időszakban és nagyobb bajt csinált.1 hét terhespathológia lett a vége mert majdnem elvetéltem.Ott mondta a doki hogy nem szabadna semmi ilyet az első időszakban használni.Amit én ajánlani tudok a hüvely öblités,gyógyszertárban tudsz venni irrigátort i és hozzá folyadékot.Több fajta van kérdezd meg melyiket ajánlják..
2010. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hetes koromtól volt hüvelygombám, a dokim a Canestent ajánlotta. Írattam is 6 db-os paklit, de nem lett elég, egyik este bőgve hívtam fel a dokimat, hogy már ülni-állni sem tudok, úgy ég, fáj, stb. Akkor mondta, legyek kitartó, és szedjek még, egészen addig, amíg a tünetek el nem tűnnek. Én így 3 csomagot fogyasztottam el, vagyis 18 db kúpot. 10 hetes voltam, mire végleg eltűntek a tünetek. 20 hetesen, egy antibiotikum kúra után megint előjött, akkor csak 6 db-ot hazsnáltam el, persze nem volt elég, de átálltam az anionos betétre, amit a DM-ben vettem, azóta nincs folyásom, égésem, és fájdalmas pisilés sem!! Nagyon ajánlom, Biointimo a neve.

29 hetes kismama

2010. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 6 hetesen canestent, utána sajnos szinte végigkísérte a terhességemet és gyno-pevarylt írt fel.


A Canesten használata alatt lehet pici barnás-véres folyás, ne ilyejd meg, én nagyon megrémültem, de az orvosom megnyugtatott, hogy csak a canestentől van. Ill. az aplikátort NEM SZABAD használni!!!


17 hós kislány anuykája

2010. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem szerencsére semmi bajom nem volt a Canestentől , pedig nekem is két doboz kellett. Ha esetleg mégis tartasz tőle, akkor tényleg vegyél egy rózsamézet (100Ft alatti összeg) és injekciós fecskendővel 10-15ml-t fekvő helyzetben, párnával a feneked alatt fecskendezz be. Reggel és este ismételd, ha két nap után nincs javulás, akkor sajnos neked sem használt. De egy próbát megér, mert egyébként sokan dicsérik.
2010. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 18. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!