Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 36 hét után még...

Betöltött 36 hét után még visszatartják a szülést?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 10:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi történt, de általában nem. Ekkora a baba már teljesen érett, az adaptáció sem okoz nekik gondot, odabent már csak híznak.
2011. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a 34-35-től már nemigen.
2011. jan. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm. 34 hetes vagyok. Sokat keményedek, meg vannak mensi szerű fájdalmak. magne b6 szedek. 2100 értékem van a 24 héttől.
2011. jan. 6. 10:22
 4/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már teljesen kifejlődött a baba! az utolsó hetek már csak a súlygyarapodásról szólnak!
2011. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sőt, lassan már a magneB6-ot sem kell szedni.
2011. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
24 héttől fekszem. úgy halottam hogy a 36 héttől már bátrabban lehet mozogni.
2011. jan. 6. 10:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Szintén a 24. héttől feküdtem, most vagyok 37 hetes, két hete "keltem fel". (Nálam szigorú fekvés volt, csak mosdó+evés miatt lehetett felkelni.) 36. hét után kezdj is el mozogni, mert nagyon le lehet gyengülni az állandó fekvéstől. Eleinte mindent csak óvatosan! A baba betöltött 36 hetes kortól nem koraszülött, nem tartják vissza, ha jönni akar.
2011. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
tegnap előtt voltam dokinál és azt mondta ha még most is születne nagy gond nem lenne.
2011. jan. 6. 10:55
 9/17 anonim ***** válasza:

nekem vissza tartották, kaptam infuziót és egy hétig befektettek. És az ottani doki azt mondta a páromnak, nagyon nagy szükség lenne, hogy még legalább 2 hétig kihúzzam, de lehet nem fog sikerülni.

Következő héten mentem NST-re és a doki röhögött, hogy mit tartottak vissza 36 hetesen és kb 3 és fél kilós babán. Ha jönni akar, hadd jöjjön. Aztán 40. hétre született.

Úgyhogy dokija válogatja.

2011. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért még 1-2 hétig tartsd be a fekvést (tudom, hogy mennyire nehéz a vége, az utolsó két hét nekem is pokoli volt...) Nagy baj nem lenne, de a tüdő csak a betöltött 35-36. hét között lesz annyira érett, hogy szinte biztosan ne kelljen lélegeztetőgép. Már nincs sokm hátra, hamarosan mozoghatsz Te is! a 37 hetes kismama, aki szintén mostanában kelt
2011. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!