Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen voltunk 4D ultrahan...

26 hetesen voltunk 4D ultrahangon. Mindenki azt mondja, hogy a baba tisztára az apukájára hasonlít. (még az ultrahangos nőci is ezt mondta) Mondjuk szerintem is. Ennyi idősen már tényleg ilyen fejlettek? Ha megszületik akkor is hasonló lesz a pofija?

Figyelt kérdés
2008. jan. 22. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Megmondom őszintén én ebben nem hiszek, persze szépen látni mindent, és igen fejlettek, de hogy kire hasonlít?Ez persze csak az én véleményem!
2008. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

de igen, tényleg lehet látni, kire hasonlít, főleg az arcvonásain! Én 18 hetesen voltam, fejlődő korában a babának, és már az orra formája, a karja -, lába hosszúsága mutatta, hogy apja lánya... Egy az egyben. 26 hetesen pedig már ˝kövérebbek is˝ vagyis elkezdtek hízni, akkor már elsősorba súlyra gyarapodnak :)

gratula a babához, sok egészséget!!!

2008. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Szia nekem is az a véleményem, hogy az én kisfiam tiszta apja, voltunk 21 hetesen is és most is 31 hetesen, de tisztára apja, az orra, a szája, a szeme, mindene!

Persze biztosan lessz benne belőlem is csak meg kell várni, hogy megszülessen!

gratula!

36 hetes kismama

2008. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!