Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan szedjem a tágulást...

Hogyan szedjem a tágulást segítő homeopátiás bogyókat?

Figyelt kérdés
Unokanővérem 2 hónapja szült, és a megmaradt homeopátiás bogyóit nekem adta,ezek:arnica montana és caulophyllum thalictroides.Nem tudom, hogy mikortól és hogyan kell ezeket szedni,jó-e ez a kettő együtt, mennyit kell bevenni, egyszerre kell-e szedni, stb... 36+1 hetes km
2011. jan. 7. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
az arnica vérzéscsillapító, azt szülés után szedd, 3 napig napi 3x5 golyó, utána 2x5. A caulophyllum mellé vegyél még cimicifugát, szintén 5 ch és ezt elkezdheted szedni a betöltött 36. héten. Tehát 37+0-nál. Napi 2x5 golyó mindkettőből szülésig.
2011. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsanat hogy bele kerdezek, de hogyan kell szedni? Marmint meg van szabva hogy elotte-utana bizonyos ideig nem szabad enni, inni meg hasonlok?
2011. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a szülés(fájások)indulásakor kezdtem szedni.Több fajta volt,lehet név szerint nem pont ezek.Fél-1 óránként mikor melyiket.
2011. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!