Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek fogadott orvosa van...

Akinek fogadott orvosa van volt mennyit kért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Rám bízta, azt mondta, legyen amennyire gondolunk. Alkalmanként 5 ezret adtam, amíg havonta jártam hozzá, a végén meg mikor már hetente, akkor csak egyszer 5000-et. A végén kapott még 40-et. Azóta is hozzá járok, nem tűnik úgy, hogy kevesellte volna.
2011. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szintén rám bízta. 50ezret kapott végül (császár lett, bár amúgy is ennyit tudtam rá szánni). Egy terhesgondozás nála 8000 Ft volt.
2011. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50000.-et kapott meg apróságok,egy üveg pia,édesség.Kb3x voltam nála a magánrendelőben alkalmanként 6000.-rákszűrés volt egyszer 9000.- Sokszor fogadott a kórházban,rendes doki.Pesti tarifákhoz viszonyítva pláne!Bármikor hívhattam,de összesen vagy 2x tettem.
2011. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

havonta 7000-et kért, havonta nem alkalmanként és 100.000-volt szülés (normál) egyébb költség nem volt!

2011. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!