Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sms-eket szeretnék kérni,...

Sms-eket szeretnék kérni, amit baba születése után küldtetek a rokonoknak, barátoknak, hogy a pici megérkezett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai nap úgy döntöttem, hogy véget vetek az egyre fokozódó izgalmaknak és....gr. súlyommal..... cm-es termetemmel megérkeztem a nagyvilágba. Anyukámmal együtt jól vagyunk.
2011. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai napon ugy döntöttem,hogy feladom a luxusalbérletemet anyánál ,nagyon jó volt nála de kicsit már szűkös volt a hely ....grammal és ....cm-el kiköltöztem! (nekem ez nagyon tetszik)
2011. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Megérkeztem ...-én ...-kor és ha már itt vagyok, elárulok néhány apróságot magamról. Szóval a csuklómra kötözött furcsa ízű szalagra azt írták én lennék ... Talán ... tincseimnek és ... szemeimnek köszönhetően a doki bácsik mind oda vannak értem. Bár most még picinek érzem magam, mindössze ... gr és ... cm vagyok, de háromóránként édesanyám karjaiban bőséges ennivalót és szeretetet kapok. Igyekszem hamar megerősödni, hogy személyesen megismerhessek mindenkit."
2011. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai napon minden tiltakozásom ellenére....óra.... perckor felmondták a társbérletemet, így ...kg-mal és... centivel új otthon után kellett néznem. ....nál/nél szerető családra leltem. Baba
2011. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ikrek esetén egy nagyon aranyos:

Megérkeztünk, mint két tojás,

hasonlítunk nem vitás.

Anya hasa kisebb lett,

nekem csak egy pólyám lett.

Testvérem is itt oázik,

mert egyedül Ő is fázik.


A súlyunk is éppen jó

nem kell még a kakakó.

Anya, apa korán kel

még egy kiságyban férünk el.

Szerencse, hogy két nagyi, s

két nagypapa segít neki.

2011. jan. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Rokonaim, Barátaim! Üdvözöllek benneteket életem első sms-ével. 2010. október 8-án születtem, 3300 grammal és 53 centivel. Míg saját számom nem lesz, addig anya mobilján tudok elérni. Puszil titeket: Nóri baba.
2011. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is az utolsót küldtem, csak Dorina a kislányom.
2011. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket:)

Egyszer hallottam egy olyat amit egy "kisfiú írt", hogy megszületett és hogy milyen nagyfiú, de nem emlékszem rá:)

esetleg valaki?

2011. jan. 10. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!