Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap elfolyt a nyákdugóm....

Tegnap elfolyt a nyákdugóm. Délutánra már barnás színű volt. Ma reggel is folytatódott, de mostmár inkább mintha menstruálnék darabokba jön le valami nagyobb mennyiségben. Ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap azt hittem elment a magzatvizem is, így bementem a kórházba, de hazaküldtek, hogy nem magzatvíz volt.(Akkor kezdődött a barnás folyásom). Egyébként szombatra vagyok kiírva. Este óta nagyon erős joslóim is vannak, azért gondolom, hogy az mert ha mocorgok jobb, nem fáj. De amint leülök folyamatos jelleggel 7-9 percenként fájásaim vannak egy fél percig. Nyugtasson meg valaki. A dokim azt mondta holnap menjek be délelött hozzá és megvizsgál. A manó rendesen mozog. Csak olyan ijesztő, hogy darabokba jön le valami és hogy ennyire görcsölök.
2009. márc. 3. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várd meg a délelötti randevut a dokiddal.Inkább most indulj el a korházba.Nyugtatobb ott várni mint otthon idegeskedni.Sok sikert.jo egészséget mind kettötöknek.
2009. márc. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem azt mondta szülés előtt az orvosom, hogy vérzés esetén azonnal menjek kórházba. Nem akarlak megijeszteni, de menj azonnal be,jobb ha megnéznek.
2009. márc. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Ez valószínű tágulásos vérzés. Ha erősödnek a fájások és sűrűsödnek akkor menj be a kórházba. Minden jót!
2009. márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, hogy ha vérzek, akkor menjek be! Ne várj menjél dokihoz, könnyű gyors szülést!
2009. márc. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj orvoshoz, még ma!!!. Nekem is azt mondta az orvosom, hogy azonnal menjek, ha vérzek,vagy barnázok.

2009. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!