Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen + 6 naposan elképze...

13 hetesen + 6 naposan elképzelhető, hogy megmondja az orvos a gyermek nemét biztosra?

Figyelt kérdés
Igazából nem is tudom miért teszem fel ezt a kérdést, mert itt, vagy az interneten mindig azt olvastam, hogy kb. 18. héttől lehet biztosra megmondani a baba nemét. Azonban, én ma voltam hüvelyi uh-on (egy kicsit késve), és tisztán láttuk a kis kukiját a picinek! :) bár az orvos azt mondta ez nem 100 %, de eléggé valószinű, hogy a két kis lába között az a kiálló valami a kis fütyije. :) Számomra ez hihetetlen, hogy már most megmondta. Van itt más kismama, aki ilyen tájban már tudta, hogy mi lesz a baba neme?
2011. jan. 11. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
tapasztalatom szerint ezt mar veheted 100%ra...igy voltam en is es a baratnom is...a puca az puca most is es 18 hetesen is...gratulalok
2011. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nyugtató ezt hallani. A férjem nagyon fiút szeretett volna, és most úgy néz ki, hogy meg is lesz, amit szeretne. de, közben meg hallani olyanról is, aki a terhesség alatt végig azt hiszi, hogy kislánya lesz és a szülőszobában meg kiderül, hogy az a kislány inkább kisfiú vagy forditva. az én környezetemben is van rá példa.
2011. jan. 11. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyilván függ a gép minőségétől meg a doki tapasztaltságától is, de ilyenkor már teljesen biztosra is meg tudják mondani.

Állítólag meg amit ilyen idős babánál kukacnak néznek, abból már nem lesz egyéb :-)


Nekem a fiamnál a 12 hetes uh-n már teljesen nyilvánvalóan látszott a kis cuccos (utána az egész rokonság azon vihogott a dvd-t nézve ,hogy az arcát bezzeg nem mutatta, de a kukacát annál inkább)

A lányomnál a 13.héten még kissé bizonytalan volt a doki, azt mondta, hogy 70% hogy lány, 15 hetesen meg már 100%-ra mondta, és igaza is lett.

2011. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, de a dokim szerint a 17. hét, amikor már 100%-ra meg tudja mondani. Ugyanis egy ekkora magzatnál a lányok csiklója erősen hasonlít a fiúk fütyijére, méretben is. Ettől függetlenül kétszer is eltalálta a babám nemét a 12. héten. De tréfált meg engem már gyerek, a fiamat (másik orvos) végig lánynak tippelte, aztán szüléskor derült ki, hogy zsákos:)
2011. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

juj ez nagyon izgalmas..:D Én még nem tudom a babó nemét, holnap megyünk 16 hetes uh-ra remélem megmutatja magát, és remélem a doki is megmondja...:)

2011. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Remélem látni fogjátok, hogy mi lesz a pici.


Boldog Babavárást!

2011. jan. 11. 15:05
 7/8 anonim ***** válasza:
nekünk 11 hetesen mondta a doki,h fiú,azóta 2*voltunk és mind a 2*fiú volt..:-))))
2011. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. héten a szonográfus tutira mondta, hogy fiunk lesz, azóta nem változott ez a tény. :)

Mi is láttuk - ott lebegett a kukac a magzatvízben!! (12 hetesen!!!)


31 hetes km

2011. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!